2733
2739
عنوان

پسری ک میخام گریه میکنه برا

| مشاهده متن کامل بحث + 421 بازدید | 41 پست
خب قهر میکنم از هر طریقی سر راهم سبز میشه و منت کشی میکنه. یه شهر دیگ میادپیشم

پس اگه اینقدرمیخوادت توهم میخواهش بهش بگو بیادخواستگاری 

این طوری فقط تواسیب میبینی

یه ضرب المثل انگلیسی هست که میگه :                                   اشتباه یه پزشک زیر خاک دفن میشه،،،،،                                    اشتباه یه مهندس روی خاک سقوط میکنه،،،،،،،                           اما اشتباه یه معلم روی خاک راه می رودوجهانی را به نابودی میکشد،،،،،،،،                                                                         بَرایِ حألِ دِلَمْ کَمْی غَزَلْ لٌطفاََ»ᥬ🥰᭄ 🌷🌷🌺🌹خدایا توکی رو داری که اینقدرآرومی❤❤🥺
خب قهر میکنم از هر طریقی سر راهم سبز میشه و منت کشی میکنه. یه شهر دیگ میادپیشم

چرا حرفات همخونی نداره 

از ی طرف میگی ی روز قهر کنم بخاطر رابطه خودشو جر مید گریه میکنه از ی طرف میگی سهر دیگست یعنی هرروز از ی شهر دیگ بخاطر رتبژه میکوبه میاد کارشو میکنه میره؟فک نکنم این بگیر باشه 

دلم نینی داره...🥹بعد از دوسال انتظار ۱۳ فروردین بیبیم مثبت شد از خوشحالی فقط گریه میکردمو حتی نمیتونستم نفس بکشم انشالله قسمت دل همه منتظرا🥺😍👉این امضایی بود ک چند هفته پیش زدم الانکه توهفته ۶بهم گفتن بارداریم پوچه بایدقبل سقط یه سونو ۸ هفته هم باشه بدتراین حسارو دارم و التماس دعا ازشما عزیزانم کاش معجزه بشه🙏💔😓😓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گفت اگ بزاری میخرم فدای سرت

خوب تو نزاشتی؟

درست توضیح بده خوب 

تو ک میگی داری رابطه

دلم نینی داره...🥹بعد از دوسال انتظار ۱۳ فروردین بیبیم مثبت شد از خوشحالی فقط گریه میکردمو حتی نمیتونستم نفس بکشم انشالله قسمت دل همه منتظرا🥺😍👉این امضایی بود ک چند هفته پیش زدم الانکه توهفته ۶بهم گفتن بارداریم پوچه بایدقبل سقط یه سونو ۸ هفته هم باشه بدتراین حسارو دارم و التماس دعا ازشما عزیزانم کاش معجزه بشه🙏💔😓😓
2742
گفت اگ بزاری میخرم فدای سرت

ن نکن این کاررو خرش ک ازپل گذشت کلا فراموش میکنه

یه ضرب المثل انگلیسی هست که میگه :                                   اشتباه یه پزشک زیر خاک دفن میشه،،،،،                                    اشتباه یه مهندس روی خاک سقوط میکنه،،،،،،،                           اما اشتباه یه معلم روی خاک راه می رودوجهانی را به نابودی میکشد،،،،،،،،                                                                         بَرایِ حألِ دِلَمْ کَمْی غَزَلْ لٌطفاََ»ᥬ🥰᭄ 🌷🌷🌺🌹خدایا توکی رو داری که اینقدرآرومی❤❤🥺

من واسم ی چیزی سواله پسری که برا یه دختر تو رابطع خرج نمیکنه ولی بهش ابراز علاقه میکنه واقعا دوسش داره یا داره نقش بازی میکنع؟؟؟؟ 

همه این سختیام بخاطر اعتماد زیادی بود ک داشتم پشیمون نیستم ولی امیدوارم ناامید نشم 
2740
رابطه داشتم اما کنار کشیدم در حد رالطه عاشقونه بود خیلی صمیمی

منکه مفهمیدم 

تاپیکت انگار سرکاریه با هرپست ی چیز جدید رو میکنی 

بای

منکه مفهمیدم  تاپیکت انگار سرکاریه با هرپست ی چیز جدید رو میکنی  بای

خب عزیزم کجاش رو نفهمیدی. من میخام بگم چرا ایقد رابطه رو دوس داره و حرف اول و اخرش اینه. جزئیات زیاده ک من قاطیشون میکنم. دوستام میگن چون دغدغه نداره تو زندگی رابطه رو دوس داره