2733
2739
عنوان

روز اول عید مادرشوهرم یه حرفی بهم زد که تااا امروز ناراحتم

| مشاهده متن کامل بحث + 1252 بازدید | 71 پست
حرفش که خیلی زشت بوده ولی این همه شکنندگی منطقی نیست !

خب بعضیا زودرنج هستن 

اصلا انتظار نداشتم 

شما خودتون جای من بودین واکنشتون چی بود ؟

من اون لحظه چیزی نگفتم اما از وقتی اومدم خونه خودخوری کردم 

شما بودین باز هم میرفتین منزلشون ؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

تا خودشون دعوتت نکردن نرو هیچ وقت سنگین برو سنگین بیا 

دعوتتم کردن اخرین نفر برو زیادم نمون 

حتی اگه دعوتتم نکردن اصلا نرو حرفشونو زدن دیگه خودتو بیشتر از این کوچیک نکن 

السلام علیک یا صاحب الزماناللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب واسه شادی روح پدرم و سلامتی مادرم یه دونه صلوات بفرستید🌺

شاید جایی میخواستند برن ب شوهرتم گفتند منتهی،شوهرت گفته چ ربطی داره ما شب میاییم و احتمالا شوهرت گفته زنم میخواد حتما شما رو امروز ببینیم بعد احتمالا برنامشونو بخاطر شما کنسل کردن برای همین اینو بهت گفته....ولی شما باید همونوقت بهش میگفتی ک ناراحت شدی و چرا اینو بهم میگین

کاربری،سال۱۳۸۹ هستم ک رمزشو گم کرده 😒
2742
خب بعضیا زودرنج هستن  اصلا انتظار نداشتم  شما خودتون جای من بودین واکنشتون چی بود ؟ من ...

من همون لحظه میگفتم چرا اینو میگین؟مگه جایی میخواستین برید

کاربری،سال۱۳۸۹ هستم ک رمزشو گم کرده 😒
2738
خب بعضیا زودرنج هستن  اصلا انتظار نداشتم  شما خودتون جای من بودین واکنشتون چی بود ؟ من ...

اسی چرا قشنگ تعریف نمیکنی خب این و گف یعنی شوهرت هیچی نگفت خواترشوهرات هم فهمیدن بعدش سریع پاشدین اومدین خب از شوهرت  میپرسبدی دلیلش و تو همون خونشون میگفتی بع شوهرت فلانی چرا به زور اومدی خونه مامانت قهر گریه نداره

من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست 
چندسال ازدواج کردید؟ سالهای پیشم اینجوری مبکردن؟ دعواتون نشده قبلا؟ همسرت ؟  همسرت چی گف؟ یا ا ...

۷ سال 

قبلا عالی ، محترمانه ، ماهی یکبار میرفتیم برمیگشتیم 

اولین بار بودش 

میگفت کسی کمکش نبوده 

در حالیکه ما تنها مهمونش نبودیم ک بقیه هم بودن فقط انگار ما زیادی بودیم 😏

خب اصلا این رفتار منطقی نیس احتمالا دلیلی داره قبلش مشکلی نبود با خواهر برادراش قهر نبودین شوهرت شنی ...

نه والا هیچ مشکلی

ناراحت شد شوهرم چند دقیقه بعدش گفت پاشو بریم خونه 

دیگه پدر شوهرم نذاشت 

اخه خونه پدر و مادر خونه خود آدمه مهمون نیستی که ، اثلا چجوری روش شده اینو بگه من اصلا تو کتم نمیره ...

کاش منم میتونستم جواب بدم دلم خنک شه 

ولی حیففف که خانواده م بی احترامی به بزرگتر یادم ندادن 

همینو بگو 

برادر شوهرم از شهر دیگه اومده الان ۱۵ روز بیشتره اونجاست حالا سر یه وعده اونم روز اول عید اینجوری کرد 

2706