2733
2734
عنوان

روز اول عید مادرشوهرم یه حرفی بهم زد که تااا امروز ناراحتم

| مشاهده متن کامل بحث + 1252 بازدید | 71 پست
بهم گفت : ما تاحالا به زور خونه ی شما اومدیم که شما به زور میای ؟؟؟؟!!!! روز اول عید خونه ی ماااااد ...

ای بابا ناراحت شدم بهش میگفتی ببخشید ک‌بهتون احترام گذاشتم لایق دونستم اومدم .دیگه نرو تا متوجه بشه چیکار کرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما قضاوت کنید  خودتونو جای من بذارید  روز اول عید همه ی پدرمادرا انتظار اومدن بچهاشونو ...

چندسال ازدواج کردید؟ سالهای پیشم اینجوری مبکردن؟ دعواتون نشده قبلا؟ همسرت ؟ 

همسرت چی گف؟ یا اونجا نپرسیدی چیزی شده ک اینجوری میگید؟؟؟

parasoo1989@
2728
این همه از خدا بیخبری و نامردی !مگه داریم مگه میشه ، من اگه باشم دیگه پامو تو خونش نمیذارم 

بخدا قسم انقدرر. گریه کردم هر روز هرروز یادم میوفته پر دلم میشه غصه 

مهمون حبیب خداست دیگه وقتی اومده نباید اینجوری بگی 

بهم گفت : ما تاحالا به زور خونه ی شما اومدیم که شما به زور میای ؟؟؟؟!!!! روز اول عید خونه ی ماااااد ...

بجای این کارا بهش میگفتی مادر جان اتفاقی افتاده حرفی زده شد ما صبح میخواستیم بیایم ولی همسرم گفت شب این همه ناراحتی نداشت اسی 

2740
بخدا قسم انقدرر. گریه کردم هر روز هرروز یادم میوفته پر دلم میشه غصه  مهمون حبیب خداست دیگه وقت ...

اخه خونه پدر و مادر خونه خود آدمه مهمون نیستی که ، اثلا چجوری روش شده اینو بگه من اصلا تو کتم نمیره ، چرا هیچی نگفتی دختر

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم 

ای وای، چه حرف بدی ولی تقصیر شما نیس. شاید به همسرت گفتن!

دیگه نرو خونشون جز با دعوت و باید از دلت دربیارن. 

ایه 3 سوره حج.ایه 126 سوره اعراف... دوستان این ایات برای صبر و قضاوت نکردن هست!

حرفش عجیب وزشت و شوک کننده عکس العمل شما از اون عجیب تر چرا هفت سینتو جمع کردی من بودم درکمال خونسردی  ماجرایی براش درست میکردم همونجا که کیف کنه 

با صدای بلند میگفتم همه ببینین مامان چی میگن اونم با خنده 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

سلام.یه. چیزی میگم شاید ناراحت بشید.احتمالابه دلیل دعوایی چیزی بین خودشون توانایی پذیرایی از مهمون رونداشتند و همسرتون اصرار کرده.باید از همسرتون بخواهید هروقت شرایط اوکی نیست نبرنتون اونجا.در قرآن آیه ای هست که میگه هر وقت جایی خواستید برید و گفتند برگردید برگردید.یه موقع حالشون خوب نبوده یا شاید دخترش با دامادش مشکل داشته به هر دلیلی.مادرشوهرتون از چشم شما دیده.در ضمن سفره تون رو هم جمع نکنید.عید خودتون روخراب نکنید

شما قضاوت کنید  خودتونو جای من بذارید  روز اول عید همه ی پدرمادرا انتظار اومدن بچهاشونو ...

بنظر من زیاد شلوغش کردی بهش میگفتی مادر جان چبشده چرا اینو میگی ن ک بری گریه کنی و بیای دست ب سینه بزنی تو رو قرآن با خودش مشکل داری چکار دخترش داری ؟؟؟؟ 

یه چیزی بگم ؟من امسال ۴۰ ساله شدم 😍😍🥰🥰🥰🥰ولی از لحاظ روحی ۲۳_۲۴ 😁😁 چشم بذارید روی هم می‌رسید ...

واای حق با شماست 

ولی مگه میشه توی این شرایط قرار گرفت و ناراحت نشد 

شما خوندین متن رو ؟

خیلی دلم شکست 

خیلی خیلی حرف بدی زد جا خوردم اصلا

2706