2737
2739

دیگه کم کم دارم از این کاراش خسته میشم،مرد خوبیه ها، شوخه مهربونه بهم اهمیت میدا

ولی بعضی وقتا یهویی بی دلیل تغییر مود میده، مثلا ی روز عادی یهو میبینم اخما رفته تو هم، میگم چته میگه سرم درده 

و اینجا کافیه کوچکترین چیزی بگم ک بزنیم به تیپ وتاپ هم،حتی اگه صرفا فقط بپرسم چته ،فقط بلید یه روز دو روز صبر کنم خودش خوب شه

خب این حالت برا من قابل تحمل نیس،آدم بی دلیل که تااین حد بهم نمیریزه، وقتی میپرسم چته هم نگران حالتم حداقل اگه دلیلی داره بگو بهم،نداره هم که کارش منطقی نیست

چه میشه کرد بنظرتون؟

چقد مثل منه

شوهرت احیانا خردادی نیس؟

میدونی چی خیلی حال میده😜 از این لواشکای سیاه هست😍که خیلی ترشه😋وقتی میخوری کل سیستم صورتت مچاله میشه🤑اینارو بگیری روشون یه عالم رب انار بریزی😋بعد روش نمک بپاشی🤪طوری که دونه های سفید نمک معلوم باشه بعد لوله اش کنی،بزاری کنار لپت اروم اروم اب بشه🤪مزه اش بره تو دهنت بعد با دستت یه گوجه سبز ترش نمک خورده رو برداری یواش یواش گاز بزنی...خب دیگه آب دهنتو قورت بده تموم شد🤣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

منم اونحوریم بی دلیل بهم میریزم 

مثلاً  تو گذشته یه کارایی نتونستم انجام بدم الان بهش فکر میکنم بهم میریزم دیگ حوصله ای نمی‌مونه با شوهرم مهربونم باشم

کلیپ تولد خوشگل درست میکنم اگه خوشت نیومد تغییرش میدم فقط با هزینه ۵۰ تومن   آیدی روبیکام  @Artemis997467

شوهر منم همینه

اوایل از روی عشق و دلسوزی جویای حالش میشدم ولی دعوا راه مینداخت و گند میزد ب اعصابم. ازاون ب بعد دیگه پیگیر نشدم باخودم میگم ب درک بمون تو آمپاس 

نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡

اگه چیزی مصرف نمیکنه سیگاری نیست وغلظت خون نداره و مشکلاتی مثل دوقطبی و وسواس فکری نداره ممکنه یکم ضعف اعصاب داشته باشه با تغییر رژیم غدایی و سبک زندگی وبیشتر کردن نور طبیعی خونه و اضافه کردن چندتا گلدون خیلی بهتر میشه 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2706