2737
2734
عنوان

بنظرتون حق با منه یا شوهرم

192 بازدید | 17 پست

بعد رمضان عروسی دختر خواهر شوهرمه ک با جاریش همزمان ازدواج میکنن (دو برادر با هم عروسی میگیرن) 

دامادا هم ولایتی و فامیل خیلی دور شوهرمن

یعد دیشب بحث هدیه پاتختی شد شوهرم گفت باید دو پتو بگیرم (پتو دو نفره اصل دونه ای چند ملیونه) گفتم چرا دوتا گفت کارت دعوت ک میارن اسم دو عروس توشه باید برای جفتشون برد دیگه 

گفتم یعنی همه فامیل عروس ها بايد برای عروس دیگه م بیارن! نه اینجوری نیست اصلا و هرکی برای عروس فامیل خودش میاره

گفت من فامیل دامادام هستم 

گفتم باز دلیل نمیشه و مطمئنم خواهرات فقط برای خواهر زاده ت کادو میارن

قانع نشد و باز حرف خودشو زد منم گفتم خود دانی 

نظر شما چیه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه ربطی داره

شوهرت روبگوجان مادرش پاش روازاین رسمهای زنانه بکشه بیرون

فقط برای خواهرشوهرت ببر

بگواینطوری باشه۲تامراسم میگرفتن۲تاغذاوپذیرایی میکردن

بگوپس من کادورونصف میکنم😁😂🤣🤣

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
2731
جاتون بودم کلا نمیرفتم اصلا 

لطفا بیاین تاپیکم کمک میخوام در مورد خونه

با نظرم مخالفی ریپلای نکن حوصله کل کل ندارم هر نظری که میدم نظر شخصیمه😑😶😶😑😶 اینکه زود ازدواج کردم هم به خودم ربط داره    با تشکررررر🙏🙏🙏🙏🙏    تا که از جانب معشوقه نباشد کششی                 کوشش عاشق دیوانه به جایی نرسد 🥰😍
2740
چرا اونوقت 

عروسیه چون دعوت شدین وقتی باهم گرفتن شماها هم هردوتارو یه نفر حساب کنید نه جدا جدا تازه شاید بعدا بفهمن خوشحالم بشن

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨

ن ب نظر من فقط ب عروسی ک فامیلتونه کادو بدین 

چرا باید ب غریبه کادو بدین اگه عروسیشون جدا بود عروسی جاری اصلن دعوت نبودین شما که

‌میشه واسه خونه دار شدنم صلوات بفرستی🙏🥺 هرچـے طوفآڹ زندگیـٺ بزرگـ تر باشهـ.... رنگیـڹ ڪموݧ بعدݜ قشنگ ترهـ^_^🐾🌈️ 
2706