2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تقریبا همه خرج باکارت خودش 

ولی هروقت کارتم‌خالی بشه براش عکس کارتم میفرستم خودش میدونه پول میرنه برا خریدای روزمره خونه

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤
راحتی اینطوری؟ ب نظرم حتی اگه خانم شاغل باشه مرد باید ی خرجی به خانمش بده

راحت ترم... اختیار پولم و چی بخرم یا نخرم  دست خودمه البته عادت هم کردم زیادی مستقل هستم ضمن اینکه اگه گاهی برام چیزی بخره خوشحال میشم نمیگم بدم میاد...

آرهام. کاساندان. بابادوک سابق.. امیدوارم بتونم این یکی کاربریو حفظ کنم  

از اونجایی ک واقعن پول الکی خرج نمیکنم ، همش حساب کتاب شده، کلن همراه بانک کارتش رو گوشیم وصل شده ، هر چی نیاز داشته باشم براش لیست میفرستم اینقدر بهم اعتماد پیدا کرده اگ برم بازار کل کارتش خالی کنم حرفی نمیزنه چون می‌دونه من حساب کتاب سرم میشه ،   

2738
از اونجایی ک واقعن پول الکی خرج نمیکنم ، همش حساب کتاب شده، کلن همراه بانک کارتش رو گوشیم وصل شده ، ...

دقیقا من برعکسمممم😖😖😖چندوقت پیش ۵۰چکش و به حساب من بود پاس شد بعد چندبار هی پیش اومد هی۲تومن۱۰تومن ریخت نفهمیدم کا موجودی چقدر شد ولی الکی الکی هی از حسابم خرج کردم نفهمیدم ولی شاید نزدیک۵اینا الکی خرج کردم‌ک خودمم‌نمیدونم چی‌گرفتم😖😖میدونم اگ بپرسه الان چقد تو‌حستب چیزی نمیگه فقط میگ چقد خرج کردی و اینا ولی انقد از همونک بپرسه بدم میاد حس میکنم غرورم میشکنه 

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤