2733
2734
عنوان

اخلاق دختر ۹ سالم

514 بازدید | 63 پست

من پسرم۵ سالشه و خب خیلی لجبازی اینا داره واقعا دیونم کرده ولی دخترم از همون بچگی کمک حال و خانوم بوده و هست اینقدر که من یکسره براش دعا میکنم بنظرتون تا الان اینطور بوده امکانش هست بزرگسالی تغییر کنه؟ خیلی نگرانم دوست ندارم عوض شه اخلاقش

ن والا کسایی مث من مث دخترت تا آخر عمر همینجوری نوکرتون میمونیم البته ب شرطی ک از این رفتارش سو استفاده نکنی مث مامان من

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دختر برای این خوبه که تا ابد کلفت پدر و مادر باقی میمونه خیالت راحت

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
ن والا کسایی مث من مث دخترت تا آخر عمر همینجوری نوکرتون میمونیم البته ب شرطی ک از این رفتارش سو استف ...

والاااا 

بفکر نیست پسرشو درست کنه 

میگه دخترم کمک حال بمونه

به قومی مبتلا شده ایم که فکر میکنند که خدا جز آنها کس دیگری را هدایت نکرده. از ابن سینا
2738

من خودمم همین بودم وقتی همسن سال دختر شما بودم همین طوری بودم ولی از یه سن 16 تا 19 به خاطر مشکلات و استرسایی ک داشتم اخلاقم عوض شد الان بار بهتر شدم

دختر شما درسته خانوم مهربونه ایناس ولی خب هرچی بزرگتر شه مشکلات و فشار روحی ک روش میاد از چه لحاظ درس و چه مسائل احساسی و تغییرات هورمون یه خورده بدخلق شاید بشهههه شاید نمیگم حتما

ولی اصلا نگران نباش فعلا ک خوبه از الانش لذت ببر به اینده زیاد نباید فک کرد

پسرا از کودکی تا نوجوونی به خاطره سطح بالای تستسترون نسبت به وزنشون کنترلشون سخت میشه و تربیتشون سخته چالش زیاد دارن تا نوجوونی که سطح هورمون به اعتدال میرسه

دخترا از دوازده سالگی شروع میشه هورمونا نسبت به وزنشون بالا میره کنترلشون سخت میشه لجباز و پرخاشگر میشن تا جوونی ادامه داره

بچه ها شبیه به همدیگه نیستن

همه ی رفتارهاشون متفاوته

خدا حفظشون کنه براتون

تغییراتش مثبته و بیشتر میشه این همکاریش

مشاوره برای بانوانی که اضافه وزن دارن ورود آقایان ممنوع
ن والا کسایی مث من مث دخترت تا آخر عمر همینجوری نوکرتون میمونیم البته ب شرطی ک از این رفتارش سو استف ...

واسه همین اینجوری میخوان دیگ.نه به خودش اهمیت بده نه به زندگیش فقط فکرش پیش مامان و باباش باشه.

انگار که یه موجود زنده بدنیا اوردن که به قول خودشون عصاشون باشه نه اینکه زندگی کنه و به ارزوهاش برسه.

اگر تعدیف از خود نباشه مامانم منو اینطور بار آورده و هنوز که ازدواج کردم نسبت به همسرم همینم

چه خوب با این تفاوت من اصلا خودم اینطور نبودم کلا دخترم ذاتی اینطور شده پسرم ولی کاراش منو یاد خودم میندازه🙈

بعضی بچه ها کلا خوش خلقن واروم..حتی توی دوره بلوغ ونوجوونی هم زیاد پدرو مادر رواذیت نمیکنن. بهر حال دختر شما ممکنه توی دوره بلوغ یکم لجباز تر بشه که با مدارا این دوره هم طی میشه

پارسا پسرمامان😍
2706