2737
2739
عنوان

کسی هست برا خارج بدون کنکور به خواد اقدام کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 295 بازدید | 52 پست
پول هم میگیرن؟ 

بله 

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و مارس 2025 میرم دانشگاه(چاینا)
مدرک زبان لازم نداره اصلا من داداشم انگلیسی ضعیفی داشت وقتی رفت دیگه برا معاشرت یادگرفت و الان بعد ی ...

اره خب تو محیطش باشی دیگه اوکیه خب اگه داداشت اونجاس راحت میتونی بری دیگه تنها هم نیستی

ما را حسرتی جز آرامش بی پایان نیست💫🥀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره خب تو محیطش باشی دیگه اوکیه خب اگه داداشت اونجاس راحت میتونی بری دیگه تنها هم نیستی

من میرم چین ارزون تره تیرماه اقدام میکنم

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و مارس 2025 میرم دانشگاه(چاینا)
2731
چقدر؟ 

پادفکت؟ من نرخ 2022 رو دارم که داداشم خوند حدود 90 بود فکر کنم  یه دوره 6 ماهست اما کشور چین نداره

اره خب اونم که گفت سالی ۶۰۰ میلیون چین درس میخوند زیاد تعریفش و میکرد

نه سالی 600 نیست من صبح زنگ زدم موسسه گفت 400

2740
نه بابا این که خیلی مناسبه سالی ۱ ملیارد

خب روسیه اگه ولخرج  باشی هی بیفتی اره نه عزیزم اصلا دروغ سالی یه میلیارد چه خبره 

قبلا تو فکرش بودم برم ولی وقتی دیدم یه گروه ازشون اومدن ایران و سهمیه ایا از اینا خیییلی باسواد تر بودن واقعا پشیمون شدم

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
والا یکی ب من گفت ۵۰۰ میلیون یکب گفت ۶ میلیارد راست و دروغشو نمیدونم 

نه کلا یه 2.5 تا 3 میلیارد کل تحصیل احتمالا در بیاد در بدترین حالت ممکن

2706