2733
2739
عنوان

دختر یه خواننده ای

156 بازدید | 13 پست

یه خواننده معروفی تو شهرتون بوده خیلی سال پیش فوت کرده بعد دخترش پیج زده عکس پدرشو می‌زاره  همش از دلتنگیش میگه همه براش کامنت میزارن اینقد قربون صدقش میرن انگاری از نزدیکاشونن چ از شهر خودمون چ شهرای دیگه ۳۰کا هم فالور داره آدم از این حجم از محبت حسادتش میشه 

کراشمم  از اقوامشونه همش بهش میگه آبجی همیشه تگش می‌کنه منم فالو داره ولی اون دختره یچیز دیگست انگاری

دوستانپاور پوینت درست میکنم با قیمت خیلی خیلی پایین چون دلی هست  آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن و تاپیکایی که بهشون مربوط نیست پست نزارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
باباش مرده به چیش حسادت می کنی

فوت شدن پدر بهتر از بی احساس بودنه 

خب چون همه دوسش دارن تو شهرمون

دوستانپاور پوینت درست میکنم با قیمت خیلی خیلی پایین چون دلی هست  آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن و تاپیکایی که بهشون مربوط نیست پست نزارن

اگر راست است که هر کسی یک ستاره روی آسمان دارد، ستاره‌ی من باید دور، تاریک و بی‌معنی باشد! شاید اصلاً من ستاره نداشته‌ام(من واقعا هـــــــیچ جوره توانایی مکالمات ادامه دار و طولانی رو ندارم،پس علاوه بر اینکه خواهشا درخواست دوستی ندید بلکه برای مکالمات ادامه دار و معاشرت طولانی  هم جایی تگم نکنید ) 
2740
به خاطر کسی که بهت احساسی نداره خود تخریبی نکن.😑

من کاری به کارش ندارم خود کراشم منو فالو کرده پیام میده

اون دوست داشتن از سر ترحمه خوشت میاد بهت ترحم کنن

ولی من حس میکنم واقعن دوسش دارن قربونت برم فدات بشم دختر یکی یدونه فلان خواننده خوشگل جذاب مایی قیافشم معمولی ولی اینقدر فلاور داره حالا ما خودمون بکشیم یه رفیق نمیاد یه کامنت بزاره