2737
2739
عنوان

تاپیک مدیریت مخارج و در آمد ها و نحوه ی بهتر پس اندازکردنش (2)💰💰💰💰💵💵

| مشاهده متن کامل بحث + 3720072 بازدید | 46727 پست
سلام، اول که خیلی خوش حال شدم اینجا دوباره باز شد🥲❤ و خب این چند وقته که اینجا بسته بود من دست رو ...

کیف میکنم هزارماشالله👌👌👌😍😍😍👏👏👏👏

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
سلام دوستان عزیز پیشاپیش  ممنون از راهنماییتون  سوال دارم اینکه من بعد سالها بی طلایی امس ...

من به شخصه‌صلاح نمیدونم  خدا عمر طولانی به بابا و‌مامانتون بذه 

اول  و‌اخر درسته براش شماس ولی شریکی  

ولی شما و‌خواهر پول هم بذاری   برادرا نذاشتن  و در اخر اونا دوبل شما سهم میبرن 

پس یه‌پولی از کف  دست شما میره چون صد در صد چیزی تو‌سند و‌یا قولنامه قید نمیشه ک مثلا مریم ۲۰۰ داده مرجان ۱۰۰

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

سلام خوبيد خانوما 

ما خونمون كوچيكه بعد ١٣ سال به شوهرم ميگم بفروشيم وأم برداريم ماشين بفروشيم  خونمون ٣٠ سال ساخته 

ميگه مردم ببينن ما ماشين نداريم ميگم يه مدت بدون ماشين باشيم تا بخريم

ميشه شما بگيد و نظر بديد

من براش ميخونم نظرات شما رو 

سلام عزیزان روزتون بخیر.امیدوارم حال همگی عالی باشه.اولین طلای سال جدیدو تونستم امروز بخرم هفت گرمه طلای نو و با اجرت ۱۸٪.ایشالاپول بیاد دستم دستبندشم میخرم.کار ظریفیه اما اجرتش بالا بود. ایشالا همگی خریدای خوبی داشته باشید.اینم عکس گردنبندو گوشوارش.

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤
سلام عزیزان روزتون بخیر.امیدوارم حال همگی عالی باشه.اولین طلای سال جدیدو تونستم امروز بخرم هفت گرمه ...

مبلغشم شد ۲۷تومن.

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤
بذار من از خواهرشوهرم برات بگم اولای همین تایپک داستان زندگی من هست  که قبلا من و شوهرم یه شدت ...

واقعا تغییر و تحول زندگیت آموزنده بود 

بالاخره زندگی  پر از پستی بلندی هس

👌👌

2740
سلام خوبيد خانوما  ما خونمون كوچيكه بعد ١٣ سال به شوهرم ميگم بفروشيم وأم برداريم ماشين بفروشيم ...

عزیزم ماشین رو میشه بعدا خرید اماخونه رو نه👌

بهتره ماشینو بفروشین اگه توانایی دادن قسط هم  دارین بزارین سپه همون طرحی که دوبرابر وام میده اونم بزارین روپول ماشین خیلی خوب میشه🌹

مبارکه عزیزم چندگرمه   قیمت طلا امروز چنده؟

۷گرم.۳۴۸۲.۵۰۰.ممنون عزیزم

عزیزم ماشین رو میشه بعدا خرید اماخونه رو نه👌 بهتره ماشینو بفروشین اگه توانایی دادن قسط هم  ...

ممنون عزيزم

اينارو گفتم

بهش فايده نداره ميگه مردم چي ميگن

ميگم مردم ميبينن خونمون كوچيكه جا نداريم اسانسور نداريم 

ممنون عزيزم اينارو گفتم بهش فايده نداره ميگه مردم چي ميگن ميگم مردم ميبينن خونمون كوچيكه جا نداري ...

این همه ادم بی ماشینن مگه چیه..اتفاقا الان وقت خرید خونه اس..میگن خیلی میره بالا قیمتا

ماشینتون قیمتش چقدره؟خونه تون چی؟

سلام خیلی باهاتون موافقم با کسی از خانواده مثلا پدرمون که بپرسه درامدتون چقدره، نظرتون اینه بازم ن ...

الهی یاد بابام افتادم من هم راستشو به بابام نمی گفتم تا یک وقت به بقیه نگه! الان چهار ساله که از پیشمون رفته. امروز از خواب بیدار شدم دوباره به یادش افتادم. هنوز نبودش برام خیلی سخته! ولی کلا حقوق جز خصوصی ترین موارد و من سعی میکنم بپیچونم و یا خیلی کمتر بگم! به قول دایی خدا بیامرزم از طرف بپرسید مخارجت در ماه چقدره؟

2706