2737
2739
عنوان

هیچی نمیتونم بخورم روز ب روز دارم لاغر تر میشم حالم واقعا بده

| مشاهده متن کامل بحث + 842 بازدید | 86 پست
 آره دقیقا منم همه دعوام میکنن مادر شوهرم میگه باید دستور پاتو بگیرم بزور غذا بریزیم تو حلقت 😂

😂😂😂😂

عزیزم فقط سر خود قرص نخور چون شاید اون قرص مناسب تو نباشه خدایی نکرده به بدنت اسیب بزنه 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
ای بابا چیکار کنیم ب نظرت منم دقیقا غذا میبینم بدم میاد  ن صبحانه ن نهار شاید بزور یکم شا ...

قبلا دارویی چیزی میخوری ؟من سیپرو فلوکساتین خوردم یه ورق دیگه از اون روز اینجوریم قطع کردم ولی انگار نه انگار

2740
قبلا دارویی چیزی میخوری ؟من سیپرو فلوکساتین خوردم یه ورق دیگه از اون روز اینجوریم قطع کردم ولی انگار ...

آها شما پس عوارض داروییه 

من ن یعنی این قضیه مال خیلی وقت پیشه اگه عوارض هم باشه ک یادم نمیاد دیگه تا الان باید تموم شده باشه 

چند خریدی واسه معدت ک ضرر نداشت

نه اقاعه به من گف روزی دوتا بخور تو گوگلم نوشنه بود سه تا ولی من یدونه بعد صبحونه میخوردم تا شب گشنم میشد

کاربری دست ۳نفره.اگه میپرسی چرا باید بگم دلیلش به خودمون مربوط میشه❤️
من از عطاری قرص گرفتم برای چن ماه پیش اولش یکم تردید داشتم بخورم ولی خوردمش از۴۵کیلو ۵۷کیلو شده بودم ...

خب میگن داروهارو ک برای افزایش وزن بخوری وقتی قطع میکنی دوباره برمیگرده  و اینکه خیلی عوارض داره . داشت !؟ چند وقته قطع کردین !؟ برگشت یا ن !؟ 

آخه الان یه هفته س دارو رو قطع کردم باید عوارضش تموم میشد حالم از غذا بهم میخوره 

میخوای ب همون دکتری ک دارو رو بهت داده بگو ببین چی میگه البته اسم داروشو بزنی توی گوگل عوارضشو میگه ببین کمبود اشتها هم جزٕ محسوب میشه یا ن 

میخوای ب همون دکتری ک دارو رو بهت داده بگو ببین چی میگه البته اسم داروشو بزنی توی گوگل عوارضشو ...

فقط تهوع بود تو عوارضش

یعنی این چی بود دیگه درگیرش شدم ببین فقط غذا نمیتونم بخورما چای اینا مشکلی نیست فقط غذا میبینم حالم بهم میخوره

با اینکه اصلا انرژی ندارم ولی می‌خوام پاشم یکی از غذاهایی ک خیلی دوسش دارم و درست کنم ببینم میتونم دو لقمه بخورم یا ن 

با سیب زمینی پوره ک دوستان گفتن  مرسی از همتون 

2706