2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من میلیونی هزینه کردم طرف چققدم نمونه کار طبیعی داشت  10ماه بود عین اسکلا زل میزدم ب ی ویدیو م ...

به جز این از سابای دیگه نتیجه داشتی؟ 

یادمه اولین باری که نگاهم به نگاهت گره خورد فهمیدم تلخی فقط فنجون قهوه کافه ی شهر نیست... یه نوع تلخیم هست که خیلی شیرینه مثل چشمای تو که با تلخی نگاهم میکرد.    -پناه
2731
به جز این از سابای دیگه نتیجه داشتی؟ 

فق همینو خریدم از ی پیج تو اینستا ببین طرف ده هزارتا نمونه کار داشت اصلا باورت نمیشد الکی باشه

اخرش فهمیدم میده واسش کلیپ میسازن

مبتلا به کرم درون بی قرار...😂😁  
فق همینو خریدم از ی پیج تو اینستا ببین طرف ده هزارتا نمونه کار داشت اصلا باورت نمیشد الکی باشه اخرش ...

خارجیا بهترع که رایگانن چون ناخودآگاه همه ی زبان خارو بلده

یادمه اولین باری که نگاهم به نگاهت گره خورد فهمیدم تلخی فقط فنجون قهوه کافه ی شهر نیست... یه نوع تلخیم هست که خیلی شیرینه مثل چشمای تو که با تلخی نگاهم میکرد.    -پناه
میفهمم چیمیگی ولی متوجه نمیشم😐👍😂

ناخودآگاهه مغزه ما همه ی زبان هاو تاکیدات خارجی رو متوجه میشه

2738

با همین سابای رایگان خانوادم متوجه تغییر چهرم شدن