2737
2739
منو بگو که شوهرمم سرکاره تنها تو خونه هستم تو این روزای عید

منم شهر غریب

با یه نوزاد ناسازگار

پیر شدم

کل وجودم درد میکنه

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓

ما اردیبهشت میریم مسافرت من کلا بهار دوست دارم هر جای باشم 

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731

ما هم خونه هستیم تک و تنها واقعا دلگیر و سخت روزها میگذره پیرم هم همش میگه ما بریم مسافرت بیشتر از یک هفته وسایل جمع کرده تازه دیشب خواهر شوهرم اومد اینجا جلو بچه گفت ما صبح میریم شیراز  بعدش چقد پسرم گریه کرد میگه ما بریم ۱۰ سالش زیاد متوجه وضعیت اقتصادی نیست 😔

والا شهر غریب باشی بهتره تا اینکه ببینی همه فامیلا رفتن سفر نه کسی میاد خونتون نه هیچی

نه عزیزم فکر می کنی اتفاقا بدتره وقتی می بینی همه خانواده دور هم جمع شدن و انوقت تو باید تنهایی سر کنی نه جایی هست بری و نه کسی هست بیاد بهت سر بزنه نه حتی شرایطش رو داشته باشی بخوای بری یه قدم بزنی 

خب اینم زندگی ما هست بخاطر همه ی داشته ها و نداشته ها شکر 

2740

منم تو خونه حوصلم سررفته همسرمم روزه میگیره جایی نمیتونیم بریم تا آخر ماه رمضون خیلی دلم گرفته

گر نگهدار من است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 🫂  به امید خدا ماه دیگه دامنم سبز میشه 💙 خدایا بغلمو پر کن 🥲
خسته چیه.ادم واقعا روانی میشه.من دیگه انقد اعصابم خراب شده بعد شام میام تو اتاق یه کلمه هم حرف نمیزن ...

خوب تو یه برنامه بریز 

شام درست کن به شوهرت یا پدرمادرت بگو ببریم پارک بخوریم 

یا برنامه های بزرگتر 

ما هم خونه هستیم تک و تنها واقعا دلگیر و سخت روزها میگذره پیرم هم همش میگه ما بریم مسافرت بیشتر از ی ...

وای قشنگ میفهمم چی میگی.اگه ماشین دارین برین،پولو میشه قرض کرد.بنظرم پول داشته باشی ولی ماشین نباشه به هیچ دردی نمیخوره اون پول..اره بعضیا از قصد میان میگن آدم اعصابش خورد میشه

نه عزیزم فکر می کنی اتفاقا بدتره وقتی می بینی همه خانواده دور هم جمع شدن و انوقت تو باید تنهایی سر ک ...

به نظرت همه اونا که پیش همن خوش میگذره باهاشون 

یکی مثل من فقط باید از رو اجبار رفت و امد کنیم با کسایی که فقط توقع دارن 

اخر سری هم از یکی از همینا سرماخوردم 

2706