2737
2739
خب آخه بعدا من کلاس دارم.خواهرم مدرسی.مامانم مدرسی.بابام سر کاره

تو تقویم چک کن تعطیلات پیدا کن ، تعطیلات آخر هفته چک کن 

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
نه بابا من با اینکار حالم خوب نمیشه..از خونه متنفرم.تا الآنم خودمو بزور با شیرینی درست کردن سرگرم کر ...

چند سالته ؟

سفر با دوستان اجازه میدن؟ یا تور گردشگری 

تور زیارتی 

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از روزای عادی بیشتر خونه ایم والا 😶 خیلیم دلگیره کاش زودتر همه چی به روال قبل برگرده خسته کنندست

منم بدم میاد از ایام عید ، همش تو خونه مهمان داری 

همسرم اهل سفر مخصوصا تو عید نیست 

خسته چیه.ادم واقعا روانی میشه.من دیگه انقد اعصابم خراب شده بعد شام میام تو اتاق یه کلمه هم حرف نمیزن ...

بیا برو پیاده روی ، حال خودت بدتر نکن ، با دوستات برید مناطق گردشگری شهر تفریح ..

با شرایط لاجرم باید کنار اومد 

2731
وای قشنگ میفهمم چی میگی.اگه ماشین دارین برین،پولو میشه قرض کرد.بنظرم پول داشته باشی ولی ماشین نباشه ...

خب با قطار و اتوبوس برید 

به نظرت همه اونا که پیش همن خوش میگذره باهاشون  یکی مثل من فقط باید از رو اجبار رفت و امد کنیم ...

قربونت مهربون الهی حال دلت خوب باشه 

من منظور خانواده خودم بود آره واقعا با همه ی سختی هاش وقتی خواهر برادر کنار پدر و مادرمون جمع می شدیم خوش می گذشت الان چند ساله عیدا نتونستم برم دوسال بود خانواده م رو ندیده بودم تا چند ماه پیش رفتم مامان و بابا رو دیدم 

دلتنگی لامصب بده خیلی 

2738
اگه ما هم تعطیل بشیم بابام مرخصی نداره.هعی مهم نیس دیگه

خودتون برنامه بچینید با قطار و اتوبوس برید