2737
2734
عنوان

کسایی که گزارش میزنن حلال نمیکنم

121 بازدید | 16 پست

اگه به حلال حرومی اعتقاد دارین 

هرچند انقد مغزتون بستس راحت حق همه رو ضایع میکنید فکر می‌کنید دارین در راه خدا کار می‌کنید همون خدا بزنه تو کمرتون اونقد گرفتار شین وقت نکنید بیایین فضولی بقیه رو کنید

امیدوار کارماش پس بدی و هیچکس عاشقت نشه ادم سمی که اومد زندگیم خراب کرد

چیشده

❌مرداسایت نیایدتوتاپیکم ریپ هم نزن ❌درخواست دوستی هم نده باتچکر🤗هیچ وقت کسی را بخاطر نژاد،چهره،پدرومادرش زادگاهش مسخره نکنید؛ چون انسان هیچ حق انتخابی درمورد انها ندارد♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی شده

چنتا از این اسکلا هستن هر تاپیکی میزنم میان گزارش میزنم یه دقیقه میرم میام میبینم ترکیده 

2728
چنتا از این اسکلا هستن هر تاپیکی میزنم میان گزارش میزنم یه دقیقه میرم میام میبینم ترکیده 

ای بابا ،‌جنجالی نزن خواهر میترکه😅

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."

بعضی وقتام اصلا گزارش کاربرا نیست نی نی یار میبینه تاپیکو میبنده

تاپیک های ممنوع رو گزارش زدن تو سایت کاملا درسته چون جزو قوانین سایت هست و دینی گردن کسی نمیوفته

و در اخر ی سایه دور همیم ولکنید این حرفارو حالا تاپیک ترکیده دوباره بزن اسمون ک به زمبن نرسیده فوری اه و ناله و نفرین

بانو_کورد سابقم.  ۱۷ بار تعلیقی بی دلیل شب میخوابم صبح بیدار میشم میبینم تعلیق شدم😅                               نی نی سایت جاییه که میتونی خودت باشی با همه بدی هات با همه خوبی هات و من اینجا اندازه صدسال تجربه کسب کردم.                                                                                                                                          
2740
به اعصابت مسلط باش😁

اخه بگو یبار دوبار هرچی تاپیک میزنم مثل گشت میاد میترکونه 

بعضی وقتام اصلا گزارش کاربرا نیست نی نی یار میبینه تاپیکو میبنده تاپیک های ممنوع رو گزارش زدن تو سا ...

سرش به کار خودش باشه نی نی یار کاری نداره 

ای بابا ،‌جنجالی نزن خواهر میترکه😅

جنجالی نیست بخدا سوال دارم میخام ببینم بمونم با طرف یا نه

شاید تاپیک هات مورد داره نی نی یار میترکونه کسی بیکار نیست پیگیرت شه دوستاشو بریزه گزارش بزنن😑

دیدمش هی میاد تو تاپیکم نی نی یار تگ میکنه

تاپیک دوس پسر رل اکس و این دست ممنوعه نی نی یار خودش میترکونه

بانو_کورد سابقم.  ۱۷ بار تعلیقی بی دلیل شب میخوابم صبح بیدار میشم میبینم تعلیق شدم😅                               نی نی سایت جاییه که میتونی خودت باشی با همه بدی هات با همه خوبی هات و من اینجا اندازه صدسال تجربه کسب کردم.                                                                                                                                          

اگه درباره ی رابطه و رل باشه زود میترکه

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."
2706