2737
2739

دوتا پسر۷و۱۰ساله داره آرامش برام نداشتن از بس از کله صب تا خود شب می دون تو خونه و سروصدا می کنند می پرن جیغ می کشن از خواب می پرم هرچی هم تذکر دادم بی فایده بوده همین الانم صدای تلویزیونشون اونقدر بلنده ک بد رفته رو اعصابم 

کیا حال منو دارن؟ ب نظرتون چیکار کنم بلکه آرامش پیدا کنم توروخدا اگ بلدین راهکاری بدین

بخدا مام همینیم
تو جلسات امورات اپارتمان بهشون تذکر بدین یا به مدیر ساختمون بگین بهشون اطلاع بدن

کاربر آقا.  تا آخرین لحظه سقوط آخرین ستاره کهکشان پات می مونم :))) به اندازه کل دونه های ماسه دنیا دوست دارم :))) به اندازه کل ستاره های جهان هستی دوست دارم :))) به اندازه تک تک گلبول های قرمز و سفید کل انسان های جهان دوست دارم :)))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طبقه پایینی من اینحوریه ...صدای دوییدن بچه ااش تا بالا میاد 

خدا بداد طبقه زیرشون برسه 🫥

من در آستانه ی چند سالگی ام؟؟؟؟با احتساب روزها ؛صد سال خسته...باحتساب شب ها؛هزار سال منتظر ...وبااحتساب  عشق؛سال هاست که مُرده ام....
2728
اینم بگم ک هردو صاحبخونه ایم🤦🏻‍♀️

بدتر شد :///

کاربر آقا.  تا آخرین لحظه سقوط آخرین ستاره کهکشان پات می مونم :))) به اندازه کل دونه های ماسه دنیا دوست دارم :))) به اندازه کل ستاره های جهان هستی دوست دارم :))) به اندازه تک تک گلبول های قرمز و سفید کل انسان های جهان دوست دارم :)))

ما طبقه بالامون برادر شوهرم بود همینطور بود اوضاع تا 4 سال

دیگ شوهرم برداشت  پمپ اکواریم داشتیم   یک ذرس ولی خیلی صدا میده

کانال کولر رو باز کرد ( ساعت 12 شب ک  دیگ خوابیدن) گذاشت اونجا و روشن کرد 

ساختمون میلرزید

وقتی داداششش اومد پایین دیگ شوهرم گف گله کرد با ناراحتی 

خداروشکر3ماه فعلا ک خبری نیست 

بخدا مام همینیم تو جلسات امورات اپارتمان بهشون تذکر بدین یا به مدیر ساختمون بگین بهشون اطلاع بدن

برا شما تاثیر داشته؟

هیچ فایده ای نداره هیچ هیییچ🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

2738
برا شما تاثیر داشته؟ هیچ فایده ای نداره هیچ هیییچ🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

تاثیر تقریبا داشته
یه راهی هست یکم مفصل عه

یه برگه و نوشته کتبی بنویسید درمورد مشکل آزار اون همسایه و سروصداهاش و برید به کل آپارتمان بگید برگه رو امضا کنن و به همسایه بالایی تون بگین که امضا دارین و یا سروصداتون کم میکنید یا به پلیس اطلاع میدیم

ما طبقه بالامون برادر شوهرم بود همینطور بود اوضاع تا 4 سال دیگ شوهرم برداشت  پمپ اکواریم داشتی ...

واقعن با همچین آدمایی باید مث خودشون رفتار کردباید اذیت کرد تا بفهمن چقد بده آزار و اذیت از سمت همسایه...ولی من نمی دونم چیکارکنم فقط وقتی خیلی شلوغ می کنن چند بار صدا آهنگ بلند کردم ک صداشون کمتر بیاد نمی دونم باید چیکارکنم درمانده شدم😑😑

واقعن با همچین آدمایی باید مث خودشون رفتار کردباید اذیت کرد تا بفهمن چقد بده آزار و اذیت از سمت همسا ...

وقتی خوابن یا میدونی ساکت هستن سر صدا کن

حتی من جاریم رو بو حساسه

یکبار شوهرم یک بسته سیگار خرید گذاشت کانال کولر اونم اذیتش میکرد 

ولی این روش خیلی جواب بود 

2706