2737
2739
تاثیر تقریبا داشته یه راهی هست یکم مفصل عه یه برگه و نوشته کتبی بنویسید درمورد مشکل آزار اون همسایه ...

با همسایه ها رفیقه اونا علیهش امضا نمی دن...منم ک کلا با همسایه ها ارتباطی ندارم و بی حاشیه ام

همه کسایی که تو اپارتمان میشینید این مشکل دارید؟ اخه ما خونمون ویلایی مامانم گیر داده بریم اپارتمان ...

نه من همسایمون گاهی بچه هاشو میدوون و سر و صدا میکنن ولی من مشکلی ندارم چون خودم بچه دارم میدونم بچه رو نمیشه نگه داشت مخصوصا زمستون طفلی ها بیرونم که نمیتونن برن.. درک میکنم و متقابلا همسایه پایینس ما که اتفاق مادر اون بالاییه است مارو درک میکنه 

کاربری سوم...   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه کسایی که تو اپارتمان میشینید این مشکل دارید؟ اخه ما خونمون ویلایی مامانم گیر داده بریم اپارتمان ...

نه تقریبا شانسیه، اما خب کلا هر جا میریم یه آدم رومخ باید باشه دیگه 🫥

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤
با همسایه ها رفیقه اونا علیهش امضا نمی دن...منم ک کلا با همسایه ها ارتباطی ندارم و بی حاشیه ام

بنظرم به پلیس بگین بهشون تذکر بدن همینقدر دیگه میتونم کمک کنم

کاربر آقا.  تا آخرین لحظه سقوط آخرین ستاره کهکشان پات می مونم :))) به اندازه کل دونه های ماسه دنیا دوست دارم :))) به اندازه کل ستاره های جهان هستی دوست دارم :))) به اندازه تک تک گلبول های قرمز و سفید کل انسان های جهان دوست دارم :)))
2731

نمی دونم عزیزم من تازه عروسم چون پولمون کم بود خونه آپارتمانی خریدیم قبلش خونه بابام اینا ویلایی بود من ک عاشق ویلایی ام آپارتمان تحملش سخته ب نظرم

همسایه ماهم بچش در خونشون صب تا شب محکم میکوبه جوریکه در ماهم انگار داره از جاش در میاد انگار زلزله میاد 

مهمون داشتیم خابیدع بودن خونمون بنده خداها نزدیک بود سکته کنن

با احترام به همه هیترام ولی میپیچونمشون لای پیپرام😎😉
میدونی چرا چون خودت بچه نداری.... منم قبلا همینجوری فکر میکردم اما الآن میدونم بچه ان دیگه..... خودم ...

خب عزیز من تازه پنج ماهه خونه خودمم فعلا هم شرایط بچه آوردن نداریم چیکار کنم دیوانه شدم از دست اذیتاشون...

2738

بخدا ک تقصیر ما ادم بزرگاست ک حوصله نداریم 

خونه ویلایی ک کم یاب شده 

پارک و تو کوچه هم دوتا بچه توپ بازی کنن همه میان میگن جمع کن توپ به ماشین نخوره سر و صدا نکنن

تو خونه هم راه برن میان میگن راه رفتید 

پس کجا بازی کنن 

موقع ما حیاط بود تو کوچه امنیت بود اصلا نمیدونی الان بچه رو کجا ببری 

بخدا همسایه بالایی ما سقف مارو ترک داده اینقدر بازی میکنه ما هیچی نمیگیم چون بچه داریم 

ولی تا بچه های من یکم صداشون بره بالا میان پشت در ک ساکت باشید خوب مگه فقط بچه تو ادمه حق بازی داره

وقتی خوابن یا میدونی ساکت هستن سر صدا کن حتی من جاریم رو بو حساسه یکبار شوهرم یک بسته سیگار خرید گ ...

نصفه شب یا سرصبح مگه اینکه آهنگ بزارم صداشو تا آخر ببرم اعتراضی هم کردن میگم تا وقتی آزار و اذیتاتون هست روال همینه...ب نظرت خوبه اینکارو کنم؟

نصفه شب یا سرصبح مگه اینکه آهنگ بزارم صداشو تا آخر ببرم اعتراضی هم کردن میگم تا وقتی آزار و اذیتاتون ...

اره باید طرف ببینه چقدر ازار و اذیت بده

اهنگ متال مخصوصا بزاری خیلی جوابه بیس داره قشنگ از کف میلرزه خونه

خب عزیز من تازه پنج ماهه خونه خودمم فعلا هم شرایط بچه آوردن نداریم چیکار کنم دیوانه شدم از دست اذیتا ...

فقط باید درک کنی  تابستون میرن بیرون بهتر میشه فکر کن واقعا اگر بچه خودت بود چکار میتونستی بکنی..... ببندیشون؟؟ بزنیشون؟؟ اونام بچه ان.... تو این خونه های کوچیک بی حیاط واقعا اونام گناه دارن طفلی ها....  

کاربری سوم...   
2706