2737
2734
عنوان

با این مرد ازدواج میکنید

548 بازدید | 51 پست

چشم پاکه مهربون وعاطفی وروزی هزار بار با زبون وعملش بگه دوست دارم ،بدون تو شب خوابش نره ،بدون تو غذای لذیذی نخوره ،اگه مریض بشی چیزی از پرستاریت کم نزاره ،خونه نامرتب باشه یا ناهاروشام نزاشته باشی حتی غرم نزنه ،درامدش زیاد نباشه ولی همونم صرف تفریح ولباس تو کنه ،خانواده خوبی داشته باشه ،خانوادش هوات داشته باشن ،اینده نگر واهل تلاش باشه ،اگر کسی بگه بالا چشت ابرو ناراحت شه وهمیشه مراقبت باشه کسی اذیتت نکنه

حالا عیبش این باشه که دست چپش مادرزادی ۳تا انگشتش نداشته باشه دلیلشم اینکه مادرش نمیدونسته بارداره وقرص سنگین مصرف کرده باشه

در این گه گه کُه کَه کَه کُه ناگه واز این حرفا....

بله

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه درآمد واسم مهمه.

سلام بچه ها ماهی54سابق هستم که متاسفانه کاربریم ترکید. نی نی یار می خواست کاربریم رو برگردونه ولی متاسفانه چون کاربریم قدیمی بود یادم نمی اومد با چه ایمیل یا شماره ای ثبت نام کردم. فوقع ما وقع😌
2731

یعنی ۲ انگشت؟ نه چون مشکل ژنتیکیه بچم هم اینجوری ممکنه بشه

هرکی گفت مدرک تحصیلی مهم نیست، دانشگاه مهم نیست، سطح خانوادگی و فرهنگ مهم نیست محکم بزنید توی گوشش. جهان بینی آدم ها و شخصیتشون در خانواده و محل تحصیل و کار شکل میگیره! آینده ی آدم ها شخصیت آدم ها همیناستتحصیلات و لول خانوادگی فقط برای کسایی مهم نیست که ندارنشفقط کسایی میگن تحصیلات شعور نمیاره که تحصیلات ندارن تحصیلات با خودش جهان بینی و بینش و شعور میارهاگر میبینید که یکی تحصیلات داره و بیشعور هست به این دلیله که قبل تحصیلاتش خیلی بیشعورتررررر بوده و الان بیشعور هست
از قضاوت مردم نمیترسی که بگن چرا با ادم سالک ازدواج نکرده

نه قضاوت و حرف مردم کجا به دردم خورده که اینجا بهش توجه کنم 

هر چی میخوان بگن 

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)
2738

بیشتر مواردی که گفتی فقط با زیر یه سقف رفتن میشه فهمید اینجور آدمی هس یا نه (موقع مریضی پرستاری کنه،، از نداشتن غذا و ریخت و پاش خونه غر نزنه، بدون طرف خوابش نبره و...) 

ولی با فرض اینکه اینهمه حسن و نیکی داشته باشه منم موردی نمیبینم که به همچین مردی بله گفته بشه... حرف مردم هم بیخیال

زندگی سخته.. ولی من از اون سختترم😎
نه ژنتیک نیست به خاطر مصرف قرص توی بارداری مادرش باشه

چرت

براکی داکتیلی یه مشکل کروموزومی

هرکی گفت مدرک تحصیلی مهم نیست، دانشگاه مهم نیست، سطح خانوادگی و فرهنگ مهم نیست محکم بزنید توی گوشش. جهان بینی آدم ها و شخصیتشون در خانواده و محل تحصیل و کار شکل میگیره! آینده ی آدم ها شخصیت آدم ها همیناستتحصیلات و لول خانوادگی فقط برای کسایی مهم نیست که ندارنشفقط کسایی میگن تحصیلات شعور نمیاره که تحصیلات ندارن تحصیلات با خودش جهان بینی و بینش و شعور میارهاگر میبینید که یکی تحصیلات داره و بیشعور هست به این دلیله که قبل تحصیلاتش خیلی بیشعورتررررر بوده و الان بیشعور هست
اینجوری که تعریف میکنی ظاهریه ..خانواده شم همینطور ..ولی باید ببینی واقعیه یا نه اصلا بخاطر اینکه عا ...

دارم باهش زندگی میکنم وزیر یه سقفیم اینام خصوصیات واقعیش تو زندگی مشترکمونه

در این گه گه کُه کَه کَه کُه ناگه واز این حرفا....
2706