2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@djvifjt   سریع آن شو یه چیزی میخوام بهت نشون بدم😂

نشون بده 

نی نی سایتی عزیز اگه با موضوع تاپیکم مخالفی لطفا پست نزار و رد شو و اگه با نظراتم مخالفی ریپ نزن و دعوا را ننداز ممنون
2731
@djvifjt      کجا میره هوتن منم میاممممممممم🤣🤣

عه یکم ریشش اومده برم دایرکت نزنه پر شه فعلا ول کن کجا میره ریشش داره رشد میکنه😂😂😂😍

نی نی سایتی عزیز اگه با موضوع تاپیکم مخالفی لطفا پست نزار و رد شو و اگه با نظراتم مخالفی ریپ نزن و دعوا را ننداز ممنون
عه یکم ریشش اومده برم دایرکت نزنه پر شه فعلا ول کن کجا میره ریشش داره رشد میکنه😂😂😂😍

محض اطلاعت این عکسه مال چند سال پیش هست😂😂

الان دیگه ریش نداره🔫😑

✖️درخواست دوستی ندهید✖️یک عدد عاشق❤هوتن گیان❤می باشم

وای دیشب خواب هوتن رو دیدم

همه باهاش سلفی میگرفتن

من یجای خلوت گیرش آرودم انکار میلی نداشت باهام سلفی بگیره شایدم حوصله نداشت

ولی خب خلاصه یه چند تا گرفت باهام😐😂

بعد من هی عکسا رو نگاه میکردم تا اینکه یهو دیدم رم گوشیم خراب شد و عکسای گالری رو نشون نمیده😨😨یعنی عکسای من و هوتن هم پرید😨😨

زدمش به کامپیوتر دیدم هنوز حذف نشده بود آخیش😪😪

اینم از خواب دیشب من😂😂

2740
محض اطلاعت این عکسه مال چند سال پیش هست😂😂 الان دیگه ریش نداره🔫😑

قلبم شکست😐💔

اوج آسمان میترسم انقد اسم ریش و چارشونه آوردم آخرش زن مردی شم مثه زن ن مو داشته باشه ن چارشونه باشه😂😨

وای دیشب خواب هوتن رو دیدم همه باهاش سلفی میگرفتن من یجای خلوت گیرش آرودم انکار میلی نداشت باهام س ...

آخ قلبم خوابشم میبینی😐💔😂

یه دفه گفتی ی جای خلوت گیرش آوردم فکرم ب جاهای خوبی نرفت الله اکبر تسبیحح لطفا😂😂🤦‍♀️🔞

قلبم شکست😐💔 اوج آسمان میترسم انقد اسم ریش و چارشونه آوردم آخرش زن مردی شم مثه زن ن مو داشته باشه ...

خب دوباره بخاطر تو ریش میذاره😂😂

منم مرد بی مو خوشم نمیاد😐

اصلا زن مرد بی مو نشو😑😑😂😂

آخ قلبم خوابشم میبینی😐💔😂 یه دفه گفتی ی جای خلوت گیرش آوردم فکرم ب جاهای خوبی نرفت الله اکبر تسبی ...

آره تا حالا دو سه بار خوابشو دیدم😐😂💔😎

تازه بعدش خواب بهرام افشاری رو هم دیدم فک کنم با هوتن هم بود اومده بودن روی پشت بوم خونه ما فیلمبرداری😂

@ملوس_جاده_چالوس   😂😂

خب دوباره بخاطر تو ریش میذاره😂😂 منم مرد بی مو خوشم نمیاد😐 اصلا زن مرد بی مو نشو😑😑😂😂

نه نه نمیشم ریششش و چارشونه گی اولویت 😂😂😂❤️

میذاله😂😂😂🥹

آخ قلبم خوابشم میبینی😐💔😂 یه دفه گفتی ی جای خلوت گیرش آوردم فکرم ب جاهای خوبی نرفت الله اکبر تسبی ...

یه جای خلوت😐😐😂😂

بیا تسییح

آره تا حالا دو سه بار خوابشو دیدم😐😂💔😎 تازه بعدش خواب بهرام افشاری رو هم دیدم فک کنم با هو ...

پشم بام خونه شما😐😂😂😂😂

ملوس توام خواب بهرامو میبینی؟😂😂💔

2706