2733
2734

منم طبقه بالا هستم ولی مادر شوهرم کاری نداره کجا میریم کجا میایم یعنی شوهرم از همون اول اینجوری عادتش داده براش مهم نیست مادرش چی میگه ولی در مورد پول هم معمولا شوهر منو ت. چیزی میفرستن جلو چون یکم وضع مالیش از برادر شوهرم بهتره ولی خدای مادر شوهرم زیاد اهل کندن نیست هر چیزی لازم داشته باشه پولش رو میده حتی  خودش حقوق داره خودشم تنهاست نیازی نداره از پسراش بکنه ولی خب شوهر من تو جمع معمولا چیزی باشه میخره میاره اینجوری 

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
ما کلا دوتاییم نه جاریو اشتباه کرد شمشیرو از رو بست هرچی اینا گفتن گفت نه... منم زیاد ازشون خوشم نمی ...

خوبه پس

خوش باشی همیشه

ولی من ازعزیزالکی بودن خوشم‌نمیاد

خوب باشن خوبم

هرکسی باشه

بدباشه بدم باهاش

ولی سیاست مادرشوهروخواهرشوهرکه غیبت جاری رومیکنندخوب بلدم واجازه غیبت ازاوناروپیش خودم نمیدم

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خوبه پس خوش باشی همیشه ولی من ازعزیزالکی بودن خوشم‌نمیاد خوب باشن خوبم هرکسی باشه بدباشه بدم ...

کار خوبی میکنی اتفاقا منم تو نظرم هست نذارم بگه ولی  بدم نیست ببینی بقه چه فکر ایی میکنن راجع بت که رفتارت رو هماهنگ کنی.... من با مادر شوهرم فانیلیم جاریم بیگانه مادر شوهرم متاسفانه منو محرم اسرارش میدونه😶 منم حرفاشو میذارم رو حساب درد و دل

کاربری سوم...   
کار خوبی میکنی اتفاقا منم تو نظرم هست نذارم بگه ولی  بدم نیست ببینی بقه چه فکر ایی میکنن راجع ب ...

منم غریبه ام وجاریم فامیلشون

ولی جاریام میگن توخوبی وراحت

ماکه خیلی اذیتیم

ولی بقول شمایکسره ازاوناخوب میگن پیش ما

ولی جاریام میگن اکثرامنومیزنن توسرشون که شوهرداری وبچه داری روبریدازفلانی یادبگیرید

اخلاق بابقیه نداره ولی باشوهروبچه هاش خیلی خوب وباسیاسته😁😂

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
2728