2737
2739
من  طبقه پایین مادرشوهرم  منم مثل تو ام  البته با این تفاوت که  طبقه وسط جاری ...

فقط بخاطر اینکه ب این کامنت بخندم اومدم داخل سایت...

لعنتی😂😂😂😂😂😂😂

ای حال نامعلوم...آروم باش آروم...!!!🖤
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

😁😂🤣🤣🤣🤣🤣 ببین پاچه خواری هم بکنیم کلاماعروساسلیطه وبدیم پس بدباشیم حداقل دلمون خنک که ...

نه بابا شما ها بلد نیستین..... من عروس خوبه ام اصلا خونشون نه کار میکنم نه هیچی فقط هرچی میگن میگم چشم بعد کار خودمو میکنم.... 

کاربری سوم...   
2742
نه بابا شما ها بلد نیستین..... من عروس خوبه ام اصلا خونشون نه کار میکنم نه هیچی فقط هرچی میگن میگم چ ...

منم همینطوریم😁😂🤣🤣🤣🤣🤣

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
2738
من پاچه خواری نکردم ولی بهشون رو هم ندادم 

کلی گفتم

میگم طفلی جاریم هم چشم میگه بدهستش

منم که محل نمیدم بدهستم

ولی به اون چیزی میگن ولی به من جرات نمیکنندحتی اخم کنند

فقط هرچی هستش پشت سرم میگن

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
جاریم یه سال نشده با مادر شوهر قهر د دعوا راه انداخت که نگو.... خلاصه دستش درد نکنه منو بیشتر  ...

آخه میخوان آتوندن دست عروسا

۱دونه رومیکوبیدن به بقیه میچسبن

ولی من وجاریت فکرکنم خوشحالتریم😁😂🤣🤣

کلی گفتم میگم طفلی جاریم هم چشم میگه بدهستش منم که محل نمیدم بدهستم ولی به اون چیزی میگن ولی به م ...

عزیزم منم جاری بزرگم چشم میگه من نمیگم و من شدم بده که اون همه جوره با ما خوبه تو بدی

اسی یعنی اگه با مشت تو دهن مادر شوهرت  بزنی هم حقشه چون عقل نداره باید خونه را بده اجاره با اجاره‌ی اون خونه گوشی  نو بخره نه اینکه تعمیر کنه دوغ فروشی بزنه نه اینکه پسرش با منت براش دوغ بخره خاک تو سرش بیعقل

دل را  به حریم عشق بسپار و برو فرسنگ به فرسنگ خدا با ما هست
عزیزم منم جاری بزرگم چشم میگه من نمیگم و من شدم بده که اون همه جوره با ما خوبه تو بدی

پیش تواینطوری میگن

پیش اون بازازتوخوب میگن

این سیاست خانواده شوهره😄😂🤣🤣

خودت زن داداش نداری مگه؟!

آخه میخوان آتوندن دست عروسا ۱دونه رومیکوبیدن به بقیه میچسبن ولی من وجاریت فکرکنم خوشحالتریم😁😂 ...

ما کلا دوتاییم نه جاریو اشتباه کرد شمشیرو از رو بست هرچی اینا گفتن گفت نه... منم زیاد ازشون خوشم نمیاد ولی ظاهرو دارم... اتفاقا اشتباه کرد خوشو از چشم همه انداخت..... 

کاربری سوم...   
2706