2737
2739
نمیدونم والا شاید حساس شدم اما خب میگم اکثرا ینی اینکه جوری شده بچم فقط میگه فلانی کارامو بکنه 

این نشونه دوست داشتن مادربزرگشه واحتمالاسنی که داره هنوزانقدربزرگ نشده که خوب وبدبشناسه

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حسی ندارم چون حساس نیستم...الان خواهرشوهرم قبل حموم بچمو باروغن بدن ماشاژ میده خب من این کارو نمیکنم هیچی هم نمیگم بچه ی داداششه خب😍

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
اسی هر چند خودت نچسبی فک کنم بچه ات بچسب و عزیزه برای مادرشوهرت

تو جای منی  ک آنقدر مطمینی نچسبم ایشالا خدا ی مادر شوهرت بده ک آنقدر دخالت کنه تو زندگیت بفهمی چی گفتی

2728
تو جای منی  ک آنقدر مطمینی نچسبم ایشالا خدا ی مادر شوهرت بده ک آنقدر دخالت کنه تو زندگیت بفهمی ...

دگه هنوز هیچی نگفتیم دهن ب نفرین باز کردی معلومه چ ادمی هستی

من جای مادرتم از سن مادرشوهربازی در اومدم

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 
اما خب چطور از اونا اجازه میگیرن 

برای من برعکسه

بچه های دخترشو عوض میکنه لباساشونو

اما بچه منو نه اصلا

مثلا دیشب گذاشتم یک ساعت خونه مادرشوهر رفتم خرید کنم نگو کش شلوار دخترم درمیاد و کلا کمرش شل میشه عقلش نکشیده یه شلوار پاش کنه کش شلوار رو درست کنه وقتی برگشتم دخترم گفت نگا شلوارمو دیگه مادرشوهرم گفت ببر خونه کشش رو فلان و بهمان کن درست میشه😑

2738
بچه فقط تو همین چندسال شیرینه و نیاز به تر و خشک کردن داره که اگه دیگران هم تو این کار کمک تون کنن م ...

ینی اجازه بدم هر کاری میخان بکنن؟ آخه بچم طوری شده دیگه حرف منو نمیخونه

ینی بزرگ بشه خوب میشه؟

احتمال داره شایدبهتربشه اماهیچوقت ذهنیت بچتونودرموردمامانبزرگش خراب نکنیدمن خودم مامانم اونوپیشم خراب کرده والان خودمم نمیدونم باخودم چندچندم ولی این علاقه ی بینشون باچیزهایی که گفتین ستودنیه 

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
برای من برعکسه بچه های دخترشو عوض میکنه لباساشونو اما بچه منو نه اصلا مثلا دیشب گذاشتم یک ساعت خو ...

ن دیگه اینطوری اما خب الان کاری کرده ک بچم فقط از اون حرف شنوی دارت

احتمال داره شایدبهتربشه اماهیچوقت ذهنیت بچتونودرموردمامانبزرگش خراب نکنیدمن خودم مامانم اونوپیشم خرا ...

اصلا بد نمیکنم اما دوس ندارم اینطوری دو گانگی پیش بیاد ک فقط از اون حرف شنوی داشته باشه 

ینی اجازه بدم هر کاری میخان بکنن؟ آخه بچم طوری شده دیگه حرف منو نمیخونه

اما همچین اجازه ای نده هرکاری بخوان بکنن مثلا بی اجازه تنها ببرنش فلان جادرحدهمین لباسو تروخشک کردن باشه 

درحدی نباشه شمابی ارزش بشید

2706