2737
2734
ازیه سنی به بعدتنهادوستی که داشتم مامانم بود حقیقتامن اصلاارتباط اجتماعی خوبی نداشتم الانم ندارم ول ...

چ خوب میشه بگی مثلا چیکار میکرد یا می‌کنه من خیلی دوست دارم اینطوری باشم رفیق و دوست با بچم اما فک میکنم بچم اونو بیشتر دوست داره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس حق با شماست ..امیدوارم دیگه این کار تکرار نکنند و باعث ناراحتی شما نشن🌹

ممنون عزیزم اما خب تکرار میشه جالب اینجاست اینجا همه منو متهم کردن اما اکه خودشون جای من باشن ی لحظه هم طاقت نمیاوردن

چ خوب میشه بگی مثلا چیکار میکرد یا می‌کنه من خیلی دوست دارم اینطوری باشم رفیق و دوست با بچم اما فک م ...

اعتمادکن اعتمادکنه میتونید همصحبت هم باشید وبهش حس اینکه اعتمادداری بده من مامانم منوآزادگذاشت یعنی انواع کلاسارورفتم واومدم این بهم این حس رودادکه کاملابهم اعتمادداره پس منم اعتمادکردم ولی برای هربچه متفاوته وشماخودتون باید متوجهش بشید

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
2728
ممنون عزیزم اما خب تکرار میشه جالب اینجاست اینجا همه منو متهم کردن اما اکه خودشون جای من باشن ی لحظه ...

هر کسی راه روش متفاوتی در مورد فرزندش و نحوه رفتار بقیه با فرزندش داره فقط همین ..این دلیل نیست کار شما اشتباه باشه چون در مورد مادر خودتون هم همین نظر رو دارید ..پس همون کاری که به شما احساس رضایت خاطر میده انجام بدید 🌹

برات ایرادی نداره تو همه کارا اینطور کنه؟

نه سخت نمیگیرم مثل خونوادم میدونمش اگه هم رو موضوعی حساس باشم بهش میگم ازخدامه بچه هام عمه اشون بهشون توجه کنه مگه خونواده ی خودمون بدون خطاهستن...سخت نگیر اونم مادرهمسرته واحساس نزدیکی میکنه به شما

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود