2737
2739

عوض کردن لباس بچه که دیگه ناراحتی نداره دارن لطف می کنن هوای بچه شما رو بیشتر دارن
اگه لباس بچه های دیگه رو عوض نمی کنن شاید دل خوشی از پدر و مادرشون ندارن و حوصله دردسر ندارن اما به بچه شما بدون محدودیت لطف می کنن.
اگه حساسیت نشون بدین هم خودتون هم بچه تون رو از چشم بقیه میندازین

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

واقعا؟ من حساسم؟ خب دوس دارم منو ب عنوان مادر قبول کنه

چقدر بچه ای استاتر👎👎🫥🫥🫥🫥🫥🤣 چون لباس بچه رو عوض کرده تورو مادر قبول نداره؟ چ ربطی داره.. گوزو چرا به شقیقه ربط میدی‌.... نوه اشه دوست داشته لباسشو عوض کنه بچه پسرشه... نکنه فک کردی فقط خودت مالک بچه ای؟

در حال پیمایش مسیر آگاهی و شهود معنوی ام✨️
2742

وای به چه چیزایی دقت میکنید خب حالا لباس بچه رو عوض کردن چی شده مگه نوه شونه هااا غریبه که نیست...من با مادرنامزدم صمیمی تر از این حرفا هستم خداروشکر به این چیزا توجه نمیکنیم

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖

آقا شما چرا انقد حساسین

من مجردم

ولی بچه آیندمو‌ میدم دست مادرشوهرم😂

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
عوض کردن لباس بچه که دیگه ناراحتی نداره دارن لطف می کنن هوای بچه شما رو بیشتر دارن اگه لباس بچه های ...

اصلا بحث حسادت نیس دوس ندارم کسی بغیر خودم اختیار بچمو داشته باشه دوس دارم منو بعنوان مادر بپذیرن تو اکثر کارها همینه تازه من گاهی اوقات میگم غیر مستقیم اما باز کار خودشو می‌کنه 

2740
وای به چه چیزایی دقت میکنید خب حالا لباس بچه رو عوض کردن چی شده مگه نوه شونه هااا غریبه که نیست...من ...

فقط این نیس ک اکثرا همینطوری رفتار می‌کنه انگار اختیار بچمو داره

اگر مادر شوهر در جواب سلام بگه علیک سلام منظورش چیه؟ عایا میخواد منو بخوره؟ یا برام طلسم گرفته؟! 🤔 ...

دیگه خونش نرو ازش دور شو محل نزار اجازه نده شوهرت هم بره خونش خیلی پر رو و بیشرفه میخواد طلسمت کنه 

دل را  به حریم عشق بسپار و برو فرسنگ به فرسنگ خدا با ما هست
اصلا بحث حسادت نیس دوس ندارم کسی بغیر خودم اختیار بچمو داشته باشه دوس دارم منو بعنوان مادر بپذیرن تو ...

خب درسته صددرصداما همیشه اینطوریه؟یعنی هیچوقت شماروبابچه تنهانمیزارن؟الان مادربزرگ پدریم نوه جدیدشوتروخشک میکنه چرا؟چون اونو بیشترازما دوست داره یاحالابه هردلیلی

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
فقط این نیس ک اکثرا همینطوری رفتار می‌کنه انگار اختیار بچمو داره

هرکسی اخلاقی داره من با خانواده نامزدم خیلی خودمونی و صمیمی هستم به این چیزا دقت نمیکنم

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
2706