2737
2734

۸ساله دیابت دارم انسولین میزنم باهمسرمم فامیلیم 

الان بچه دارشدم دخترم۱۷روزشه

همش استرس دارم قندنداشته باشه یوقت🥺نوزادممکنه قندداشته باشه؟

۱۴۰۲/۵/۲فهمیدم باردارم خدایاشکرت😍خداجونم‌توماه محرم این هدیه‌ قشنگ رو به من دادی بحق آبروی اباعبدالله(ع)خودت نگهدارش باش💕 میشه واس سلامتی تودلیم صلوات بفرستین🙏🥺1402/12/21دخترنازم♡نیلا♡خانم ساعت۱۰:۰۵دقیقه بدنیااومد😍خدایاشکرت بابت هدیه قشنگت🥺🧿
امکانش هست اگه ژنتیکی باشه دیابتت 

من فقط توفامیل دارم هیچکس حتی پدربزرگ مادربررگم ندارن

۱۴۰۲/۵/۲فهمیدم باردارم خدایاشکرت😍خداجونم‌توماه محرم این هدیه‌ قشنگ رو به من دادی بحق آبروی اباعبدالله(ع)خودت نگهدارش باش💕 میشه واس سلامتی تودلیم صلوات بفرستین🙏🥺1402/12/21دخترنازم♡نیلا♡خانم ساعت۱۰:۰۵دقیقه بدنیااومد😍خدایاشکرت بابت هدیه قشنگت🥺🧿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من فقط توفامیل دارم هیچکس حتی پدربزرگ مادربررگم ندارن

شاید قبل از پدربزرگ مادربزرگ داشتن 

تشخیص پزشک چی بوده؟ 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
2728
شاید قبل از پدربزرگ مادربزرگ داشتن  تشخیص پزشک چی بوده؟

بمن گفتن قندت عصبیه ولی من تاحالاهمچین چیزی نشنیدم

اتفاقا میگن ارثی نیست

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 
بمن گفتن قندت عصبیه ولی من تاحالاهمچین چیزی نشنیدم

اره ممکنه عزیزم 

همیشه هم ارثی نیست

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35