2733
2739
عنوان

این دخترایی که میرم بلاندیت اینا

| مشاهده متن کامل بحث + 790 بازدید | 65 پست

اگر دقت کنی اولا پیجای معروف دارن یعنی همینجوری هم یک مقدار زمدگیشون رو دایره هست

و دوم اینکه چهره و هیکل و زندگیاشون معمولی نیست خیلی...

اکثرا میان چون پیجشون رشد میکنه

امید بذر هویت ماست 💚🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب خانواده ها اوکین حالا ولی میگم علنی نمیکنن مثلا طوری که فک و فامیل بفهمن فک کن بابات بره سرکار ب ...

اصلا براشون مهم نیست 

بعد اطرافیانشم مثل خودشونم دیگه 

خیلی راحت با این قضیه اوکی شدن 

2728

بچه که نبودن 

چنتا آدم عاقل و بالغ بودن که وظیفه ای ندارن جواب پس بدن به کسی به خاطر زندگی و روابطشون

گفت چادرت را بپوش تا ایمان مردی نلرزد گفتمش ایمانی که به گیسویی بلرزد به چه ارزد؟! تحصیلات شغل و پولت هیچوقت یه روز صبح بیدار نمیشه تصمیم بگیره که یهویی ولت کنه و بره به آرزوهات بچسب و تلاش کن برای رسیدن به رویاهات باور کن جنس مخالف جایی نمیره بقول ی بنده خدایی خودتو به اهدافت گره بزن👌🏻ک..ری ترین و تاکسیک ترین آدمایی که میشناسم لایکشون زیر همه پستای روانشناسی هست یادت نره که شخصیت آدم‌ها با چیزایی که از خودشون تعریف می‌کنن خیلی متفاوته همونطورکه برچسب روی شیشه‌ی مربا شبیه خود مربا نیست! شیر تو عاقبت کسیکه یروزی بهت حس ناکافی بودن داده که الان اعتماد به نفست پایین باشه ولی باور کن یه روزی آدم درستش اینقدر بهتون اعتماد به نفس میده که باورت نمیشه و میگی با منی؟ تنهایی بزرگت می‌کنه یادت نره هیچکس دوست تو نیست حتی پدر و مادرت خب؟! توی تاپیک های مهاجرت ، روانشناسی و کتاب تگم کنید لطفاً🥰

البته ديدم خانواده هايي كه از روابط دختر و پسر خودشون و يا روابط بچه هاي فاميل با خبر هستند ولي ديگه يك جمعيت چند ميليوني رو نه😵‍💫

از طرفي اينجور مسائل يه جور بازي هست

به قول دوستات واسه جذب فالور و افزايش درامد

همون مشهور شدن و ديده شدن و بلكه محبوب شدن

مفت و مجاني صاحب اين امتيازات ميشن و به مرور روي ذهن افراد جامعه تاثير ميذارن

اگر دقت کنی اولا پیجای معروف دارن یعنی همینجوری هم یک مقدار زمدگیشون رو دایره هست و دوم اینکه چهره ...

من که نگفتم زشتن اتفاقا همشون یه حذابیتایی دارن 

آخه پیج داشتنم فرق داره خیلیا پیجشون بازه عکس میزارن 

ولی دیگ اینقدر علنی نمیان حرف بزنن یه جمعیت زیادی ببینه 

بعدشم رابطه دوستی خواه یا ناخواه رابطه جنسی کنارشم هست 

بعد فک فامیل خوب چیزی نمیگن ما بودیم زنده نبودیم 

خیلی عادیه چیز عجیبی نیس 

الان خورده میشیم.

دیشب ی تاپیکی بود میگفت اگر تو محل کار با اقایون یا تو خانواده با فامیل صحبتی غیر از احوالپرسی داشته باشی لاس زدنه.

شما فکر کن با تو فامیل جمع میشیم با پسرا اقایون بازی میکنیم بگو بخند میکنیم هممون لاس میزنیم

2738
خانم چرا توهین میکنی؟ هر کی بلاگره بی خانوادس؟؟ این چ طرز حرف زدنه

بنظر من اره اینایی ک ادا اطوار درمیارن جلو دوربین ی شوهر زدن زیر بغلشون و میرقصن و غیره 

پیجای اموزشی و اینا منظورم نیست ک

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    
بچه که نبودن  چنتا آدم عاقل و بالغ بودن که وظیفه ای ندارن جواب پس بدن به کسی به خاطر زندگی و ر ...

مگه ما بچه کودنیم ولی اینجا ایرانه خیلی حرف درمیارن بخصوص فک و فامیل

من که نگفتم زشتن اتفاقا همشون یه حذابیتایی دارن  آخه پیج داشتنم فرق داره خیلیا پیجشون بازه عکس ...

دقیقا همین تو ذهنمه...

کلا دوست پسر داشتن زیاد با فرهنگ ایرانی نمیخونه

امید بذر هویت ماست 💚🌱
2706