2733
2734
عنوان

این دخترایی که میرم بلاندیت اینا

790 بازدید | 65 پست

آقا مگه اینجا ایران نیست 🥲🫨🫠چطور اینقدر واسه خانواده هاشون عادیه مثلا پدرو مادر فک فامیل چطور حرف درنمیارن دختره می‌ ره تو برنامه راجبع دوست پسر اکس رابطه حرف میزنه کل ایرانم میبینن 

من میدونم این علایم رابطه دوست پسر ولی معمولا علنی نمیکنم چطور به اینا گیر نمیدن حس میکنم تو یه سیاره دیگه زندگی میکنن اینا 

من خودم آدم سنتی بسته ای نیستم ولی خب اینجا ایرانه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خب اوپن مایند هستن دیگه

منم مامانم در جریانه قرار نیست ب کسی توضیح بدم حتی اگه مثلا برم دیت ناشناس

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
2738

این همه بلاگرو نمیبینی ؟؟ اونام مث اینا .‌‌ ی مشت ادم بی خانواده و بی اصل نصب هرکی ی گوشی و یه شوهر برداشته دلقک بازی درمیاره

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    

اگه نخورنم یه عده از کاربر ها ولی اون جور دختر ها خانواده درست حسابی ندارن

خانواده درست حسابی خانواده ای نیست که گیر بده به دخترش سر هر چیزی ولی خانواده ای هم نیست که آزادی بی حد و مرز بده چون این جور آزادی بیشتر آسیب میزنه

کسی قدر دل پاک مونه هرگز نمیدونه /مو موسی هم بشُم آسیه از آبُم نمیگیره/ نفهمیدو نمیفهمن مُنو دردِ مونه اینجا /مو خط دکتُرم خالو کسی قابُم نمیگیره🍀
خیلی از خانواده ها دیگه اوکی شدن و واسشون مهم نیست اینجور چیزا

خب خانواده ها اوکین حالا ولی میگم علنی نمیکنن مثلا طوری که فک و فامیل بفهمن

فک کن بابات بره سرکار بعد بگن دختر تو دیدی بااون پسره تو فلان برنامه دیگ جلو بابا یه حیایی هست دیگه 🥲

این همه بلاگرو نمیبینی ؟؟ اونام مث اینا .‌‌ ی مشت ادم بی خانواده و بی اصل نصب هرکی ی گوشی و یه شوهر ...

خانم چرا توهین میکنی؟

هر کی بلاگره بی خانوادس؟؟

این چ طرز حرف زدنه

2706