2737
2739

نه من کیست آکوفری دارم میشه بگی علایمات چی بودن

خدایا شکرت که بعد از ۱۰ سال ماشین خریدیم❤️❤️بچه ها دعا کنین بتونیم از خودمون خونه و یه پسر سالم و صالح داشته باشیم منم دعاتون میکنم❤️❤️❤️
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چيه اين كيست؟درد داشتم ٦ سانته خدا كنه با دارو خوب شم تن عمل كردن ندارم

مال من ۶ سانته تو تخمدان چپمه امروز دارم از درد میمیرم انگاری یه وزنه از تخمدانم اویزون کردن

فردا نوبت دکتر دارم پریودم نشدم شکمم باد کرده 

خدایا شکرت که بعد از ۱۰ سال ماشین خریدیم❤️❤️بچه ها دعا کنین بتونیم از خودمون خونه و یه پسر سالم و صالح داشته باشیم منم دعاتون میکنم❤️❤️❤️
2742
2740

من تابستون پارسال داشتم . خیلی دردم میکرد خیلی بهم فشار میاورد حتی به زور دسشویی میکردم . اینا علائم قبل از این بود که بفههم کیست دارم بعدش که فهمیدم رفتم بهم قرص دیدستروژن داد خوب شدم

چند سانت بود عزيزم؟درد داشتي؟با دارو جواب داد؟

۳ یا ۴ . اره خیلی درد داشتم مردم و زنده شدم فکر نمیکردم کیست دارم تا رفتم سونو دادم گفت اره داری . اره قرص بهم داد خوب شدم . بعد گفت که کار های سنگین انجام نده تند راه نرو  و این کارا

چقدر از دارو رو خوردي كه خوب شدي؟يادت نيست چند سانت بود؟

نگاه من برج ۴ پارسال بود متوجه شدم کیست دارم بعد رفتم دکتر بهم هیچی نداد گفت کار های سنگین نکن خودش دفع میشه بعد گفت بعد ۲ ماه برو سونو بده ببین دفع شده یا نه منم برج ۷ رفتم سونو دادم گفت دفع شده بعد دکتر برای تقویت تخمدانم که کمی ضعیف شده بود قرص دیدستروژن بهم داد که باید ۶ ماه استفاده کنم

2706