2737
2734
نه  ولی میخواستم نظر بقیه هم بدونم

بنظرم نظر روان شماسای بژرگ و کتاب درین باره بخونید 

اینجا یا با خاله زنکای بشششدت متعصب روبرو میشید ک فقط میگن نهههه حرامه .

یا با بگه های زیر ۱۸ سال ک در قید و بند هییییچ چیزی نیستند و هنوز ب بلوغ فکری نرسیدن. 

(البته خیلی اژ خانم ها هم باسواد و اگاه و فهمیده هستن ، من ی غده رو گفتم فقط)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تو دوران عقد منظورته یا دوستی؟  والا من عقدم دلم میخاد یکم شیطونی داشته باشیم منتهی جا نداریم ...

ببین عقد های الان طوری شده با دوستی تفاوتی نداره منم عقدم گفتم تا عروسی فقط در حد بوس و بغل اونم گفت چششششم😂

بعد رابطه ی جنسی دز بدن خانم هورمون هایی ترشح میشه مثل اکسی توسین،ک باعث افزایش وابستگی زن به مرد میشه و در عواطفش اثر میذاره، ممکنه رابطه بهم بخوره در دوستی، و این باعث میشه زن یکطرفه دچار شکست عاطفی بیشتر بشه، 

چه عاشقانه ای تر از خلوت دو نفره مان؟ چه باشکوه تر از اذانت که مرا به نماز میخوانی؟ *** برای شهدای گمنام یه صلوات میفرستین؟ ****
2738

هرکسی اعتقادی داره... من مجردم ولی باکره نیستم و رابطه جنسی دارم.. مشکلی هم ندارم.. توی زندگیم اختلالی هم بوجود نیاورده..... باید ببینی سبک اعتقادی و عقایدت چیه.. هرکسی ی نظر داره

'رها ز هرچه هست و نیست'
بدون تعهد  در صورت وجود مشکل پسر شونه خالی می‌کنه(در ایران اینطوریه صد در صد) دید طرف مقابل ف ...

کاملا درسته 

بیماری ها فقط با رابطه جن.سی منتقل میشه؟ یا بوسه هم‌میشه؟

بعد رابطه ی جنسی دز بدن خانم هورمون هایی ترشح میشه مثل اکسی توسین،ک باعث افزایش وابستگی زن به مرد می ...

نه عزیز همچین چیزی نیست🤣🤣👎 من اصلا وابسته نشدم اتفاقا بعدش بیخیال بودم

'رها ز هرچه هست و نیست'

با شرایط و فرهنگ کشور ما اشتباهه ولی اگه مثل کشورهای دیگه چارچوب و قانون و مقررات براش تعریف شده بود و سطح فرهنگ و آگاهی جامعه بالا بود، مشکلی نداشت. 

هرچند که حالا هم توی کشور ما روابط جنسیِ خارج ار چارچوب ازدواج نسبت به سایر کشورها کم نیست. 

کنار آشیانهٔ تو آشیانه می‌کنم. فضای آشیانه را پر از ترانه می کنم. کسی سوال می کند به خاطر چه زنده ای؟و من برای زندگی تو را بهانه می‌کنم. 

چون اگر با کسی رابطه بگیری بعد که با یکی دیگه ازدواج کنی هر چقدرم با شوهرت خوب باشی رابطه بگیری بازم اون رابطه اولی که با اون شخص داشتی برات یه مزه دیگه داده البته از نظر من

به زندگیم که نگاه میکنم من هیچوقت آدم پر توقع نبودم!!یه زندگی میخواستم که توش اذیت نشم.ولی یه زندگی داشتم که جز اذیت شدن چیزه دیگه ای نبود.❤️‍🩹کاشک بودی مادر تو تنها کسی بودی که حال دلم خوب میکردی🖤💔
ببین عقد های الان طوری شده با دوستی تفاوتی نداره منم عقدم گفتم تا عروسی فقط در حد بوس و بغل اونم گفت ...

الکی میگی 😅

واقعا قبول کرد؟

میگن دعای شما اجابت میشه، برای ازدواجم یه صلوات بفرستید 🙏🩷

چون اون مرد فک میکنع به جز خودش با هزار نفر دیگ هم رابطه داری ،  و مخصوصا هم بعد عروسی کلی سرکوفتت میکنه تو فلانی و بهمانی و... 

دوما،  حرامه 

سوما،  پیش همون مرد خیلی کم ارزش میشی چون اون موقع تو رو مثل یه دستمال کاغذی استفاده شده میبینه و هیچ تعخدی نداره که تو رو زنت کنه 

چهارما ولی اگ شرط رابطه ات این باشه که بعد عروسی طبق رسومات،  اونوقت مرد با خودش مبگه،  ببین این زن چقدر برای خودش ارزش قائله،  به همین راحتی دست یافتنی نیس،  ولی اگ قبل عروسی اینکارو کنی،  میگه ببین چقدر راحت به دستش اوردم،  راحت کارمو انجام دادم 

2706