2733
2734
عنوان

شوهرم مادرشو فرستاده مشهد

| مشاهده متن کامل بحث + 1630 بازدید | 89 پست
چراغی که به خونه رواست به مسجدوخونه خداحرامه ازاین بالاتر داریم؟

نه من کار شوهرشونو تایید نکردم اصن ، ولی اینکه یه سریا میگن اصن چرا مادرشو فرستاده مشهد یجوری بود واسم ، خب آخه یه مادر کلی اذیت میشه بچش بزرگ شه بعد سر یه مسافرت چند روزه همچین اتفاقی خیلی بده ...

یه صلوات مهمونم نمیکنین به نیت حاجت رواییم؟🤍🦋
ببخشین این پسر رنجش مادر کشیده تا شده همسر حالا سفر دور دنیا که نفرستاده که واقعا متاسفم که اینقدر ن ...

مادر پسر زحمت کشیده تا بچه بشه همسر!مادر دختر بچه شو همسایه بزرگ کرده؟؟؟؟؟!شما خودت دوست داری بچه با خون و دل بزرگ کنی بعد دندون درد بکشه گوشت نخوره نیازهای اولیه ش تامین نشه که یکی دیگه میخواد بره تفریح مشهد؟  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیتونی اینو بگی شاید اصلا مادرش از چیزی خبر نداره این جو گیر شده سر خود یک چیزی گفته مادره ام گفته ...

احتمالات هم درنظربگیری  احتمال حرف من نود به ده احتمال حرف شماست.کدوم مادری هست که اززندگیش خبرنداشته باشه؟که گوشت توخونه بچش نباشه والامادشوهرمن فقط گمونم ازمسائل اتاق خوابمون خبرنداشت اونم تازه گمانم 

2742
انتخاب کردم کسایی که به بهونه کوچیکی خونم واسم آینه شمعدون نخریدن هیچ مناسبتی درست حسابی کادو نیوردن ...

اوج بی شخصیته کارشون ..

وای بخدا اصن باورم نمیشه همچین آدمایی 😑 

احساس میکنم ازین که بخوام ازدواج کنم میترسم ، میترسم آدمای صافو رو راستی نباشن ..

کار خوبی کردی حذفشون کردی ارامشتو فدای هیچکس نکن 

ای مرده شور ببرن این سیاست رو همش باید سیاست داشته باشیم

متنفرم ازین کلمه

باید نقش بازی کنی هزار دوز و کلک پیاده کنی تا احقاق حق بشه؟ تا حقت ضایع نشه ؟ گندش بزنن منکه نمیتونم. میدونم باید انجامش بدما ولی نمیتونم

هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂
... که درمورد همسر استارتر گویا قشنگ جا نیوفتاده باید براش جا بندازن😏 هیچوقت نمیگیم خانوادشو فرامو ...

خوب دیگه خانم خودش در الویت نذاشته مشکل اینه شوهرم اگه یه النگو برای مادرش میخرید دوتا برای من میخرید 

احتمالات هم درنظربگیری  احتمال حرف من نود به ده احتمال حرف شماست.کدوم مادری هست که اززندگیش خبر ...

دیگه مسایل اتاق خواب اگه مربوط به اتاق خواب نمیشد که چرا بلید تو دل شب باشه 

مردی که مسایل اتاق خواب حتی بره به مادرش بگه مرد نیست 

بعدم ممکنه خبر نداشته باشن ما که نمیدونیم 

2738
اوج بی شخصیته کارشون .. وای بخدا اصن باورم نمیشه همچین آدمایی 😑  احساس میکنم ازین که بخوام ا ...

دو هفته دعوا انداختن تو خونم

رفتم خونه مادرم نزدیک بود طلاق بگیرم

خدا جواب التماسام داد روی واقعیشون نشون داد بهش🙂(به شوهرم)

ماشین شوهرم از چنگش درآوردن بازم بگم بهت؟؟

طولانی میشه

تاوان عشق به شوهرم دارم پس میدم چرا ک انتخاب اونم🙂

پول که داریم فراووون هم داریم عادت نداریم بچه ها خرجمون رو بدن 

به پول ربطی نداره انتظار داره احترام بزارن بهش مثلا مریض بشین ازاولادتون انتظار ندارین واقعا درکتون نمی کنم مگه جرم کرده که ازدواج کرد

دو هفته دعوا انداختن تو خونم رفتم خونه مادرم نزدیک بود طلاق بگیرم خدا جواب التماسام داد روی واقعیش ...

چجوری میتونن اینقد ظالم باشن و بچشونو اذیت کنن😐😑💔

واقعا هرکسیو نمیشه بهش مادر یا پدر گفت ..

خوب دیگه خانم خودش در الویت نذاشته مشکل اینه شوهرم اگه یه النگو برای مادرش میخرید دوتا برای من میخری ...

و شما چرا مخالفی خودش رو دوباره در اولویت همسرش قرار بده؟؟ سوال شد برام!

دست مریزاد به همسر شما همه مردا ک اینجوری نیستن. دوجا شل بگیری رفته تو پاچت

هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂
خب ماهم میگیم خودشو برگردنونه تو اولویت دیگه😂ک شما میفرمایید نه همون جایگاه دوم نوش جونت صدات در نی ...

نه منم میگم جایگاهش اوله ولی خودش سیاستشو نداشته به مادر شوهر ربط نداره 

به پول ربطی نداره انتظار داره احترام بزارن بهش مثلا مریض بشین ازاولادتون انتظار ندارین واقعا درکتون ...

انتظار پرستاری با اینکه طرف پولاشو از شکم زن و بچه بزنه خرج ما کنه به نظرت فرقی نداره ؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

2706