2737
2739
عنوان

شوهرم مادرشو فرستاده مشهد

| مشاهده متن کامل بحث + 1630 بازدید | 89 پست

اون زیارت بخوره توی کمرررر مامانش و خودش

در من، مریم امیرجلالی پریود شده.‌..هر زمان از کامنتم خوشت نیومد، راحت ریپلای کن.من پایه‌ی بحث و جدلم😁✋🤝اگر کامنت گهربارم رو توی صفحه اول پربازدیدها دیدی، هی زرت و زرت لایک نکن با تشکر🖖🤞
اتفاقا من هم عروس خوبیم هم مادر شوهر خوب وای به حال شما فقط

چراوای بحالم ،بقول معروف اندازه نگه دار که اندازه نکوست، من مادرشوهر پدرشوهرم باهم مشهد بردم شوهرمم چه توخرج خونه خونه چه زندگیشون کلی کمکشون می کنه الانم رفته سر شالی باباش ،از طرفی هم دامادخوبی برای پدرومادرم به لطف دعاهاشون زندگی خوبی داریم با دوطرف رابطه خوبی داریم ولی شوهرم همیشه حد رعایت کرده هیچ وقت از دهن زن وبچه اش نزده ،منم دعا می کنم همچین عروس ودامادی داشته باشم خوشی اونا از صدتا مشهد وکعبه برام باارزش تره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین این خانم خودش نمیره دندونشو درست کنه خودش به خودش ظلم میکنه که تو جایگاه دوم قرار میده خودشو

بله یه وقتایی به اسم لطف درحق خودمون ظلم می کنیم ،دندون چیزی نبوده که طرف بگه بمونه برای بعد 

چراوای بحالم ،بقول معروف اندازه نگه دار که اندازه نکوست، من مادرشوهر پدرشوهرم باهم مشهد بردم شوهرمم ...

افرین دیگه منم همینو میگم این خانم باید عرضه میداشت برای خودش خرج میکرد اول اگه اضافه میومد برای اونام خرج میکرد حالا خرج نکرده داده به مادرش،مگه ادم حیونه چون ازدواج کرد دیگه پدر ومادر یادش بره

2731
بله یه وقتایی به اسم لطف درحق خودمون ظلم می کنیم ،دندون چیزی نبوده که طرف بگه بمونه برای بعد 

بله خوبی که از حد بگذرد نادان خیال بد کند هیچ وقت از خودتون وحقتون نگزرین تا دیگران سو استفاده نکن این خانم زیاد مایه گذاشته برای زندگیش 

خدا پدرتونو بیامرزه ماهم دوساعته داریم همینو میگیم دیگه😂 ک به شوهرش بفهمونه مشهد فرستادن مادرت واجب ...

خوب خودش کرد دیگه اونارو اول باید خرج میکرد که دیگه پول اضافه نیاد اقا بره بریز وبپاش کنه سیاست که میگم اینجاست نه که الان مادره رو میفرسته بره دعوا بگیره بشه ادم بده

چکار کردی؟  

من هی قناعت می کردم، چیزایی که لازم داشتم لیست می کردم، معمولا دم عید پول خوبی دستمون میاد، نوشته بودم که عید بخرم

نزدیک عید تولد خواهرزاده ش بود کادوی سنگین بهش داد! چند روز بعد گفت پولایی که زدم حسابت بده میخوام براش عیدی بخرم! فکر کنید پولایی که برای هر ریالش برنامه داشتم

منم هیچی نگفتم پولارو دادم! بعد رفتم وارد پورتفوی بورسش شدم (فراموشی رمز زدم کد برای گوشیش اومد) پنجاه میلیون سهام فروختم، رفتم حسابی خرج کردم! یه فقره ش این که رفتم لباس زیرفروشی سیزده میلیون لباس زیر و لباس راحتی خریدم!

فرداش دوباره بیست میلیون برداشتم بچمو بردم گرونترین اسباب بازی فروشی شهرمون گفتم هر چی میخوای بردار!

شوهرم داشت سکته می کرد! گفتم ئه مگه اینا پول اضافی نیس؟! دیدم خیلی گشاد گشاد خرج می کنی فکر کردم پول اضافی داریم! بهش گفتم از این به بعد یا پول داریم یا نداریم، نمیتونی به من بگی با احتیاط خرج کن خودت بری بیست سی تومن کادو بدی

از اون به بعد اولا حاتم بخشی نمی کنه، ثانیا دیگه خرج و خریدام به چشمش نمیاد احساس می کنه کم خرج میکنم😂

2738
من جات بودم جمع میکردم میرفتم یه شهر دیگه خدایی 😐💔 تنها شرط برگشتمم همین میذاشتم 

شوهرم خوب پول رهن نداشت وام ازدواجم دادیم به رهن خونه که مستاجر بلند بشه ما بشینیم با یکمش هم آشپزخونه رو بازسازی کردیم تو فکریم زن و شوهر اتفاقا بریم ی جای دیگه و کلا مهاجرت کنیم فعلا چارمون صبره❤️

شوهرم خوب پول رهن نداشت وام ازدواجم دادیم به رهن خونه که مستاجر بلند بشه ما بشینیم با یکمش هم آشپزخو ...

امیدوارم همه مشکلاتت حل شه عزیزم❤️

یه صلوات مهمونم نمیکنین به نیت حاجت رواییم؟🤍🦋

مادرشوهرای گرامی که شوهرتون هیچ کاری براتون نکرده یا محبت ندیدید یا لباس خوب و خوراک خوب نداشتید باور کنید اینا تقصیر عروس نیست و پسرتون هم نمیتونه جای شوهرتون بگیره لطفا پاتونو از زندگی عروس بکشید کنار زندگی رو به دختر مردم زهر نکنید پسر بزرگ کردید که وظیفتون بوده می‌خواستید بچه نیارید اون اولویت اش زن و بچش و زندگیش هستند نه شما اینو بفهمید 

گاهی اونقدر دلتو پر کردند که تا میای حرف بزنی از چشمات میریزه بیرون.
نمیتونی اینو بگی شاید اصلا مادرش از چیزی خبر نداره این جو گیر شده سر خود یک چیزی گفته مادره ام گفته ...

اتفاقا مادرش از کل زندگی ما خبر داره اومد خونه ما دید من میگم چیزی نداریم واسه پذیرایی چقدم عذر خواهی کردم

2706