2733
2739
عنوان

شوهرم مادرشو فرستاده مشهد

| مشاهده متن کامل بحث + 1630 بازدید | 89 پست
ببخشین این پسر رنجش مادر کشیده تا شده همسر حالا سفر دور دنیا که نفرستاده که واقعا متاسفم که اینقدر ن ...

خوب کشیده باشه وظیفه اش بوده جوری منت میذارید انگار لطف کرده ما دیدمون خوب شما عوض کنید که زندگی پسرتو زهر نکنی به خاطر اینکه ازش توقع داری

گاهی اونقدر دلتو پر کردند که تا میای حرف بزنی از چشمات میریزه بیرون.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ببخشین این پسر رنجش مادر کشیده تا شده همسر حالا سفر دور دنیا که نفرستاده که واقعا متاسفم که اینقدر ن ...

خیلی  فکر رنجش بوده زنش نمیداد،شماهم از اونایید که نمی‌تونید عروس قبول کنید

خوب چه اشکال داره مادرش دیگه یعنی نباید یه مشهد بفرستتش من شوهرم برای مادرش النگو میخرید صدام در نمی ...

فقط اونایی این انتظارو دارن که زورشون به شوهرشون نرسیده، عقدشونو سر بچشون خالی میکنن

2728

با حرف نزدن همسرت متوجه نمیشه 

بگو خرج مشهد مادرت، هزینه ی دندون من بود، کمک هزینه ی لب تاپ من بود. خرج گوشتی بود که گفتی ندارم!!!! 

ممنون که منو هوشیار کردی متوجه م کردی چقدر صداقت داری 

از این به بعد شیوه ی زندگی منم با تو عوض میشه!!! 

چرا من نمیتونم درک کنم خانمای نینی سایتی رو ..

حتی اگه عروس بدترین آدمم باشه باز شما ازش طرفداری میکنین از خانواده شوهر مینالین یا فحشو نفرین ..

یعنی چی آخه این حرکتا ..

شماها خودتون بچه ندارین؟ در آینده قراره شما هم مادر شوهر شین فک کنم ..

اصن قابل درک نیستین واقعا ، یجوری از خانواده شوهر بد میگین انگار دشمن خونیتونن ......

یه صلوات مهمونم نمیکنین به نیت حاجت رواییم؟🤍🦋
2740
یه کلمه سیاست افتاده سر زبونا انتظار دارن مذاکرات هسته‌ای هم باهاش رفع و رجوع بشه😂عزیزم خرج خونه جز ...

خوب دیگه وقتی میگی بدیهیاته یعنی دیگه باید تو خونه جا افتاده باشه دیگه ازدواج کرده خانوادشو که دور ننداخته واقعا که 

والا مادرم فداش بشم دستش درد نکنه کمک مالی میکنه بمن کم نیارم اول ازدواجمه 

اول به خانواده خودش برسه چیزی موند به خانوادش هم کمک کنه

کمک در قرآن اومده ولی اول نفقه و مخارج شما و بچت شرطه 

از من به همتون نصیحت: هیچ چیزی رو از زندگیتون حذف نکنید و هرگز قناعت نکنید! من اینو همین دو سال پیش فهمیدم! و کاری کردم که دیگه شوهرم جرات نداره بگه ندارم، از زیر سنگم باشه پیدا می کنه و با عشق و علاقه می ریزه به پام!!! تازه هر وقت هم از خرید برمی گردم قربون صدقم هم میره و تشکر می کنه که پولاشو به باد دادم!

هروقت تونست عدالت برقرار کنه بده چه اشکالی داره ،از شکم زن وبچه اش بزنه مادرش بفرسته والا امام رضاهم ...

ببین این خانم خودش نمیره دندونشو درست کنه خودش به خودش ظلم میکنه که تو جایگاه دوم قرار میده خودشو

2706