2733
2739
پس هیچ حقی نداره فردا مجازات کنه

ببین اینکه یکی بیاد متجاوز جنسی بشه و قاتل زنجیره ایی رو مجازات بکنه چون دهن همه رو سرویس کرده. 

ولی حق نداره کارای کوچیک آدمای معمولی رو زیر ذره بین بذاره

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
همون قاتل زنجیره ای فکر میکنی چه کودکی و خانواده ای داشته؟! 

دلیل نمیشه بیاد ۲۰ نفر آدم بیگناهو شکنجه بکنه بکشه. مشکلشو بره با خدا حل کنه نه اینکه دق و دلیلشو سر بنده هاش بیاره

2740
من نمیدونم ، یکی تو محل ما، هست خیلی فقیر ، دو تا دختر داشت ، خانومه بدون هیچ دارویی چهار قلو بهردار ...

تازه بعضیا که نمیخوان بچه میده سقط میکنن بعد تو همین نی نی سایت چند نفر دیدم که آرزوی بچه داشتن 

من این دنیا رو شبیه یه باغ وحش بی نظم با یه عالمه حیوون میبینم. خدا آدما رو به حال خودشون ول کرده. اینکه آخر سر بیاد ذره بذارع که تو بدی تو خوبی احمقانه ست. ولی من میگم بیخیال اون که چقدر عادل نیست، ما نباید دق و دلیمونو سر همنوعمون بیاریم

شما تعیین میکنید خدا حق چی داره نداره؟ برای قدرت مطلق عالم؟ علم مطلق عالم؟ دیدتون نسبت به خلقت اشت ...

خب شما که دیدتون درسته توضیح بدید

آیا هر بچه ای حق نداره پدر مادر سلامت داشته باشه و تو یه خونه امن و محبت بزرگ بشه؟! 

2706