2733
2739
خودش گفته نه مردم هزار و چهارصد سال هم هست هیچکس نتونسته مثلش رو بیاره تا بشه گفت کار بشر بوده

من که بلد نیستم کتابی رو به عربی بنویسم ولی فکر نمیکنم برای یه عرب نابغه نوشتن یه کتابی که بخش عظیمیش رو از کتابای قبل از خودش کپی برداری کرده انقدر سخت باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچ سندی برای حرفتون ندارید درضمن چرا باید چیزهای بد رو انتخاب میکردیم مریض بودیم

نه گل هر کسی برای تکامل روحش و درس گرفتن این مشکلات رو انتخاب میکنه هرکسی یجوره هرکسی ی مشکلاتی داره ...این تزندگی پس از زندگی هم گفته شد ...البته بستگی ب اعتقادتون داره

میشه خواهش کنم برایه شفایه کاملم یهصلوات مهمونم کنی 😍😍😍
2731
عزیزم شما نه تنها علم بلکه همه چی زیر سوال بردی میشه شانس تو ضیح بدی 

برحسب اتفاق و تصادف هرکی تو یه خانواده‌ای به دنیا میاد. به خدا هم ارتباطی نداره که بشینه فکر کنه کیو تو کجا بندازه یا کدوم اسپرم برنده بشه و با تخمک لقاح پیدا کنه.

بقیه اتفاقات زندگی هم بر اساس رخدادهای طبیعی و یا تصمیم‌های شخصی و اجتماعی اتفاق میفته.

آدم‌ها بخاطر دو ترس ذاتی بزرگ به نام‌های "ترس از مرگ" و "ترس از آزادی" میخوان همه چیز رو گردن یک حامی غیبی بندازن و بگن اون برای ما این‌طوری مقدّر کرده. 

2740

فلسفه آفرینش رو ندونیم همین میشه

خدا ظالم میشه، تبعیض می‌ذاره ، قیامت نیست......

فردا که بفهمیم دیره دیگه

حداقل یک بار کامل معنی قرآن رو بخونید حداقل نظر خود خالق رو راجع به حقیقت عالم و آزمایشها و فقر و غنا و .... بدونید

قصدش کنترل نیست که اختیار داده بهش فهم اشتباه ما از عالم خلقت، خدا رو کوچیک نمیکنه خودمون رو دچار ...

اشتباه کرده که اختیار کامل داده تا بنده هاش پدرهمدیگه رو دربیارند