2733
2734
عنوان

اولین شب احیا حرم امام رضام. اسم بدین دعاتون میکنم🌷❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 1063 بازدید | 197 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

خیلی ناامیدم خیلی قلب م شکسته ازدیدی شدن دیگران خسته شدیم!!میشه توروخدا برای ماهم دعاکنی تابرج۳سال۱۴۰۳ظبعنی همین امسالی توخونه خودمون باشیم!!😭😭توروخدا خیلی دعاکن برامون،،توروخدا توروامام رضا دعامون میکنی!!دعامیکنی شوهرم دست ب خاااک میزنه براش طلابشه جواهربشه الماس بشه!!! خدا درخیری ب روی شوهرم بازکنه پرازرحمت پرازنعمت پرازبرکت پرازماشین دارشدن پرازخونه دارشدن پراز رزق وروزی فراوان،،که هیچچچچ بنده ای قادرب بستن ش نباشه!!توروخدا دعامیکنی برامون ی مقدارپولی ازکسی میخایم زودتربیادبمون بده و بابرکت باشه توهمین روزا و وام مون هم زودتزبمون بدن دیگه ونخان اذیت مون کنن!!توروخدا دعامیکنی برامون!! توروخدا دعاکن امام رضا رو ب جان پسرش جواد قسم بده منه روسیاه شده رو حاجت رواکنه وبیام پابوس شون وبطلبه مارو سه ساله که نطلبیده!!توروخدا دعامیکنی برامون ماهم خونه دارربشیم😭😭😭 باحال گریه دارم مینویسم ب امام رضاقسم توروخدا دعاکن ماهم تابرج۳همین امسالی توخونه خودمون باشیم ای خدااااااااااااااااااااااایاارحم الراحمین من😭😭

میشه برای خونه دارشدن م توهمین امسال دعاکنین!!میشه دعاکنین ماهم تاقبل ماه محرم خونه داشته باشیم!!خدایا مشکل همه رو حل کن وامید بنده هات و ناامیدنکن الهی آمین،،خدایاهرکس این امضام و میبینه وبرام دعامیکنه ب خدایی ت قسم ب حاجت هاشون برسون یاارحم الراحمین❤ خدایاشکرت،،خدایاصدهزارمرتبه شکرت،،چ خوب خدایی هستی و چ بد بنده ای هستم برات😭😭خدایا نمی گویم دستم و بگیرسالهاست که گرفته ای مبادا دستم را رها کنی،،وقتی دستان تو دردستانم باشد هیچ دستی مرا دست کم نمی گیرد عاشقتم تنهامعبودمن❤
2706