2733
2734
عنوان

خونه ی صد متری کوچیکه ؟😕

| مشاهده متن کامل بحث + 4458 بازدید | 169 پست

والا خونه ما ۴۳ متر بچه ام دارم احساس کوچک بودنم نمیکنم صد متر و کوچیک میگن نمیدونم چیبگم 

لایکم نکنیییییییییید لایکم نکنیییییییید  🚫کاربری قشنگم سر یه داستان منطقی ترکید 😓متاهل و متعهدم درحال یادگیری زبان انگلیسی اگ توصیه و یاکتابی بهم معرفی کنی که بیشتر پیشرفت کنم دوست خوب من میشی😗عاشق ورزش و یوگام و چیره دست در میکاپ و شنیون برای سلامتی پرنس کوچولوم اگه دوست داشتی یه صلوات بفرست بهم بگو تا برات حمد بخونم 💟اسم کاربریم از اسم آنتوان لاوازیه گرفته شده یه دانشمند فرانسوی 💓تاریخ ۱۴۰۳/۱/۱۱پسر قشنگم دنیا اومد و بهشت رو به زندگی من اورد 😗
والا، حتما یه مشت جنس بنجول بازار میخواد جمع کنه بیاره. کسی که سلیقه نداره و به خونه ۱۰۰ متری میگه ک ...

شک نکن😂حالا ازین مبلایی که سلطنتی ان ۱۲میلیون عه دیدی ک تو دیوار پره😆از اونا میخواد بخره ها😑

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

مورد داشتیم خود دختره خونه باباش تو ۵۰۰متری زندگی میکرده عاشق یه نفر شد پسر خونش ۴۵متر بود عاشقانه د ...

چه ربطی داره؟

من خونه ی بابام یه ساختمونِ ۴ طبقه بود که هر طبقه ۲۰۰ متر بود و نداده بودیم مستاجر. من یه دونه اتاق نداشتم یه واحدِ اپارتمانیِ کامل داشتم. اما سال اول ازدواجم رفتم تو خونه ی ۶۶ متری.

سال بعدش خداروشکر خونمون رو عوض کردیم و یه خونه ۱۰۰ متری خریدیم.

۱۵۰متری البته تو روستا

تو روستا خونه ۱۵۰ متری واقعا کوچیک حساب میشه 

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗
2731
ما خونه خودمون ۳۸۰ با حیاط میشه ۷۰۰ ولی عاشق خونه کوچیکممم🥺😍با تم سفید طوسی خیلی شیک و‌خوشگله(: ...

🥹ایول مبارکت باشع

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وااای اره، دقیقا داشتم به همونا فکر میکردم😄😄😄

بوفه طلایی از اون زشتا و میز کنسول و جا کفشی از اون سفیدا هستن روشون سی ان سی عه🤣

یه گلدون سفید بلند هم میگیره از اون گلای دراز دراز میزاره توش🤣معلومه جا نمیشه🫥 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
با از اون تخت خواب پر منبت ها که کلی تاج بالای تخت هست.

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣آرع

از اون پروانه هام میزنه در و دیوارش 

روی یخچالم گل های خمیری میچسبونه🤣دسته گل و گل خاستگاریشم میزاره تو بوفه🤪چه دیزاینییی جوووننن🤣🤣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بازم بگو تا یه وقت سوتی ندیم از این کارا نکنیم😂 

🤣🤣روی لوازم برقیات ازین روکشای پارچه ای بدوز بنداز😂از پارچش روی لباسشویی و یخچال و گاز و هر جا که فکر میکنی نیازه بنداز🤪🫠

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706