2737
2734
خیلی ازشما هم ممنونم که منو تحمل کردید  به خدا قسم کاری که برای رضای خدا باشه من ازش انرژیی می ...

🤲 ان شاء‌الله به حق همین ماه عزیز هرچی از خدا میخوای بهت بده

با من بحث نکن قشنگوم . این کاربری هزارممه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من براتون میگیرم  استخاره هامم به قول دوست واشناهام حررف نداره و دقیقه  منتها غروب برات ...

میشه برای منم بگیری؟

شبیه بغض نوزدای که ساعت هاست می گِرید.... پر از حرفم کسی اما زبانم را نمی فهمد:)!                                   https://abzarek.ir/service-p/msg/1822345  حرفی سخنی داشتین درخدمتم....
2738
من براتون میگیرم  استخاره هامم به قول دوست واشناهام حررف نداره و دقیقه  منتها غروب برات ...

واسه منم میگیری ؟؟هروقت ک بیکار شدی بگیر امروز یا فردا...اسمم مریمه ب نیتی ک تو دلمه..‌.

ما بَد نبودیم....بَلَد بودیم دنیا ما رو نمیخورد...
چششم اطاعت امرمیکنم 🙂🙂🙂🙂🪴 برای شما هم دم افطار میگیرم  از الان نیت کنید

خیلی ممنون چشمت بی اشک

باشه:)

یادت نره فقط  

شبیه بغض نوزدای که ساعت هاست می گِرید.... پر از حرفم کسی اما زبانم را نمی فهمد:)!                                   https://abzarek.ir/service-p/msg/1822345  حرفی سخنی داشتین درخدمتم....
نه عزیزم . دیر نیست . ممنون ولی خیلی استرس دارم اگر میتونستی موقع اذان ظهر برام بگیری خیلی خوب میش ...

مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی که اسخاره هم می گیره    096400

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 
دلت پاکه برای من دعا کن

الهی که خدا ارامشو تو زندگیت به حق امام حسین ع بده 

صبر جمیل بهت بده 

زود ناراحت نشی و همیشه بخندی وشاد باشید  

خدا کنه به حق حضرت معصومه س. که زندگی را برات مثل بهشت بکنه و همسرتونو برات مثل  یه ادمی که از بهشت برات اورده باشند بکنه 

خوش اخلاق و خوب سیرت بدون خیانت 

الهی آمین🌹🌹🌹❣️❣️

استخاره شرایط داره و بعد از مراحل تحقیق و مشورت با افراد کاردان قرار می گیره 

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 
2706