2733
2739
سلام.میشه واسه من هم بگیرید اگه زحمتی نیست؟

قران میگه خوش به حالت با این کاری که میخواهی انجام بدید 

میگه احسنت انجام بده که همش خیرو ثواب ودرستی انجام کاره 

واقعا برام این استخاره عجیب بؤد  که اینقدرخوب اومده 🥰🥰🥰

قران میگه خوش به حالت با این کاری که میخواهی انجام بدید  میگه احسنت انجام بده که همش خیرو ثواب ...

یه موضوعی رو میخواستم ببینم باید ادامه بدم یا تمومش کنم.یعنی میگه ادامه بده خوبه؟

"‏سلام بر کسانی که شب‌های فراوان، تکیه‌گاه افراد بسیاری بودند، اما در شب‌های تنهایی خود، هیچ تکیه‌گاهی جز تنهایی نداشتند."

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
ای بابا نیت را یکی میکنند نه دوتا باهم خخخ  مثلا بگو میخوام قطع کنم برام استخاره بگیر  ا ...

اخه سر دو راهی ام...

"‏سلام بر کسانی که شب‌های فراوان، تکیه‌گاه افراد بسیاری بودند، اما در شب‌های تنهایی خود، هیچ تکیه‌گاهی جز تنهایی نداشتند."
نه نگرفتی من چی میگم   چرا متوجه نمیشی یه نیت ماداریم نه اینکه دو تا باهم خخ  بفهم چی می ...

بله متوجه شدم.ممنون از شما زحمت کشیدید

2740
نه نگرفتی من چی میگم   چرا متوجه نمیشی یه نیت ماداریم نه اینکه دو تا باهم خخ  بفهم چی می ...

دستت درد نکنه با حوصله برای همه استخاره گرفتی خدا خیرت بده

با من بحث نکن قشنگوم . این کاربری هزارممه
دستت درد نکنه با حوصله برای همه استخاره گرفتی خدا خیرت بده

خیلی ازشما هم ممنونم که منو تحمل کردید 

به خدا قسم کاری که برای رضای خدا باشه من ازش انرژیی میگیرم که نگوووو باهاش میشه یه زندگی رو ساخت واباد کرد 

ازتمومی اعضای تاپیکتون  تشکرمیکنم که همچین انرژیی بهم دادند 🪴🪴🌈🌈🌹🌈🌈🌈🌹🌹🌹🌹

عزیز میشه هر موقع قرآن رو باز کردی یه استخاره دیگه برای من بگیری؟

با من بحث نکن قشنگوم . این کاربری هزارممه
2706