2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اولی سقط شد دومی ۱۲ هفته رفتم سونو قلبش تو ۱۰ هفته وایساده بود حکمتش این بود خدا بعدش یه دختر سالم دادم ۵ سالش و الان باردارم باز 

منطق نه احساس چون بعدش میگی حکمت داشته

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن 💔 👈👈👈👈👈👈👈لایک نکنید 👉👉👉👉👉👉👍👈👈👈👈👈👈درخواست دوستی قبول نمیکنم👉👉👉👉 اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت  😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷
2731
2740
من اولی سقط شد دومی ۱۲ هفته رفتم سونو قلبش تو ۱۰ هفته وایساده بود حکمتش این بود خدا بعدش یه دختر سال ...

😭الهی شکر 

ولی من نمیفهممم  💔💔💔💔شوهرمم ضعف اسپرم داره

😭الهی شکر  ولی من نمیفهممم  💔💔💔💔شوهرمم ضعف اسپرم داره

۳ ماه متوالی استفاده کن 

شوهرت مخلوط خرنوب آسیاب شده و عسل و سیاهدانه 

خودت ۵ روز در ماه بومادران 

اقدام هاتونم یک درمیون از روز ۱۲ تا ۱۶ پری 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن 💔 👈👈👈👈👈👈👈لایک نکنید 👉👉👉👉👉👉👍👈👈👈👈👈👈درخواست دوستی قبول نمیکنم👉👉👉👉 اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت  😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷
خدایا 😭 من بچه رشذ نکرد داره هروز کوچگ تر میشه و جذب میشه دلیلش هم نمیدونم

عزیزم حتما بچه تون مشکل داشته خداروشکرکن بیماربه دنیانیومده، منی که تجربه دوسقط ویه فوت دختر۵ ساله م رودیدم تاشکرنباش راضی به رضای خداباش

مرسی عزیز دلم   چشم

فدات اینم میگذره یادت می‌ره من تجریش داشتم عزیزم سقط کردی یه خودت برس چند ماه بعد اقدام مطمن باش یه بچه سالم خدا میده بهت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706