2733
2734

شوهرم دوتا شغل داره و مشغله قکری خیلی زیاد داره میگم نکنه با یکی از کارگراش دوست شده باشه یکی دو ساعت ظهرها میبینمش شب هم ساعت ۱۰ ۱۱ میاد خونه

مامانم هم همش میگا شوهرت خیلی خوشگله ممکنه زن های خراب التماسش کنن😭😭

ولی تا حالا تو این چند سال زندگی مشترک یه بارم اشتباهشو ندیدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم به مامان بابام شک کرده بودم میرفتم قایمکی گوشیشونو‌ چک میکردم

اینقدر اینجا خیانت دیدم

ازشون معذرت میخوام 

رسم تقدیر چنین است و چنان خواهد بود می‌رود عمر ولی خنده به لب باید زیست
2742

الکی زندگیتو خراب نکن انرژی منفی رو ب سمت زندگیت کشش نده عزیزم

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱

فکرتودرگیرنکن .تاپیکای انرژی مثبت وخوب بخون نه خیانت وخانواده شوهر 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
2738

منم دیشب خواب دیدم شوهرم زن دوم گرفته، زنشم دخترعموم بود که تازه عروسی کرده وای چقد تو خواب حرص خوردم باهم تو یه بشقاب غذا میخوردن منم سرسفره بودم خدا لعنت کنه این نی نی سایتو هنوز از خواب دیشب حالم بده

2706