2733
2734
عنوان

عاشق یه پسرفووق مذهبی شدم😐

980 بازدید | 39 پست

خودش فالوم کرد منم کنجکاو شدم رفتم تو پیجش بعد فالوش کردم بعد ذیگه ازش خوشم اومد😑هم نظامیه هم مذهبی هم حس میکنم چهرش خیلی پاکهههع بعد ادم میترسه استوریاشو ریپلای کنه😂 ولی اون استوریای مذهبی که میزارمو لایک کیکنه منم استوریاشو لایک میکنممم دیگه نهایت نخ دادم اینه 😂😂امشب در حالی که داشتم عروسیمونو تصور میکردم دیدم استوری گذاشت برای شهادتم دعا کنید و من در لحظه شکست عشقی خوردم🤭🤣😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خودت چقدر مذهبی هستی

✅ کارشناس و مشاور مذهبی و خانواده. طب سنتی هم تا حدی 🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥 🗣️مشاور روابط زناشویی. ⭕فامیلیم محقق نیست کارم تحقیقه⭕ استخاره هم بلدم🕋. برای استخاره تاپیک استخاره مو ببین. تا جایی که بلد باشم و از دستم بر بیاد در خدمتم. 
2738
اخه این خییییییلیییی خوبه یه چیزی میگم یه چیزی میشنوییی🥲

منم از مذهبیا خوشم نمیومد تا روی یه مذهبی ،کراش سگی زدم اخرم ازدواج کرد

اینا زود ازدواج میکنن، برو یجوری مخشو بزن😂

🗝

برای سلامتی حاج آقا یه صلواتتتتت بلند ختم کن 

تا حاج خانم ناکام نباشه 

مدتـِ زیادی گذشتـ تا بفهممـ تنها کسـے که میتونـہ کاملم‌کنـہ خودمـ هستم؛ فقط خودم، خودمـ نقطه ی آغاز و پایانـ هر چیزی بودمـ..!🌱                 شکست وجود نداره، یا میبرے یا یاد میگیرے چطور ببرے!️.                                                      آقایون سایت نه درخواست دوستی بدید،نه بیاید به تاپیکم چون قهوه ای رنگتون میکنم نه لایکم کنید با تشکر.                        
2706