2737
2734

حقوق اموزگار ی و فرهنگیان 

معلم دبستان شی چقد میدن بهت ؟ 

من شنیدم ۱۵ 

امیدوارم بتونم با جون و دل کمک کنم و در زمینه ای که میدونم نظر بدم و راهنمایی کنم و از خدا همینو برای خودم میخوام امیدوارم اینجا 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

هفت تا هشت عزیزم 

واقعا ؟ 

معلم ابتدایی ۸ میگیره ؟؟؟ 

میشه لطفا مدرک بدی 

اخه پس دوست من الکی خودشو داره نابود میکنه 😒

امیدوارم بتونم با جون و دل کمک کنم و در زمینه ای که میدونم نظر بدم و راهنمایی کنم و از خدا همینو برای خودم میخوام امیدوارم اینجا 
2728
بستگی به سابقه و رتبه آت داره

تازه کار باشه طرف 

مادرم معلمه عزیزم .۸ تومن بزور میندازن کف دستشون با منت تازه 

ببین من دوستم ازمون اموزگاری شرکت کرده 

داره کلی نذر میکنه قبول شه 

با یکی از فامیلامون

بهش میگم نرو حقوقش کمه 

میگه نه ۱۵ بهم میدن 

مادرت سابقش زیاده هم باز ۸ تومنه ؟!

بیمه هم هستن دگ ؟ 

تازه کارها رو نمیدونم، من سال چهارمم هست، ده تومن میگیرم

ابتدایی عزیزم ؟ 

رسمی ها هم همینه حقوقشون ؟

پس واقعا نمیارزه اینهمه از فی...لتر مصاحبه این داستانا رد شی 

2740
ابتدایی عزیزم ؟  رسمی ها هم همینه حقوقشون ؟ پس واقعا نمیارزه اینهمه از فی...لتر مصاحبه این دا ...

بله ابتدایی. البته من منطقه شهری ام. مثلا منطقه روستایی و فرزند داشتن هم یه چیزی روش میاد.

اینکه ارزش داشته باشه یا نه هم به خود طرف بستگی داره