2737
2734
عنوان

یک آبروریزی بزرگتر و ضربه ی قوی تر ... 🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 55563 بازدید | 903 پست
خدا راهتو برات روشن کنه حتما بیا بگو چی شد فکرم موند پیشت

متشکرم عزیزدلم 

به روی چشم

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشاورم میگه شکایت رو در همین مرحله داشته باش تا بعد (...)  خاله ام میگه هرکاری کنی من پشتت هست ...

بنظرمن صبر کن ببین این چندروزه چی پیش میاد ،همسرت دوست داره ولی حریف مادرش نیست انتخاب سختیه ولی خوب سبک سنگین کن فعلا برای طلاق اقدام نکن ،احساس میکنم اگه پیگیر شکایت باشی طوفان به راه میفته 

خداوند ساکتر از ان بود که انتظار داشتم😔😔
2728
همسرم که قسم میخوره من ادرس ندادم ، هیچ تضمینی نیست بنظرتون امیر مردیه که از خانواده بگذره؟ اون وقت ...

ایلدای قشنگم من عصری بهت گفتم تقصیر خودته که مادر شوهرت روش به روت باز شده

شاید حس بد بهت دست داده با پیامم ازت معذرت میخوام،ولی راهش سازش ومدارا ولبخند ومهربونی هم نیست با این زن

اینم در نظر بگیر ۵ سال پیش تو ۱۵ سالت بوده هنوز بچه بودی درک وتفکر ۲۰ سالگیتو مداشتی باید خانواده ات کاری میکردن حدشونو بدونند

الان شما بزرگ شدی قوی شدی عاقل شدی

نگاه کن من خواهرشوهرم بچه است ولی شبیه خواهر شوهر شما رفتار میکنه فحش میده بی احترامی میکنه حسودی میکنه

اگه تاپیک خواهرشوهرمو نگاه بندازی متوجه میشی

بعد من ازدواجمم فامیلیه ورابطم حساس تره بیشتر دست وپام بسته است برای جوابدهی وقهر وبی محلی و...

بعد امروز خواهرشوهرم داشت یا شوهرم کل کل میکرد شوهرم داد زد سرش گفت بی ادب 

خواهرشوهرم گفت بی ادب اون خاله ته وشروع کرد به فحش دادن

منم سریع به خواهر شوهرم گفتم ببین خاله ایشون مامان منه دفعه ی آخرت باشه به مامان من توهین میکنی حق نداری توهین کنی به مامان من

یهو به من من افتاد گفت که با مامان تو که نبودم با اون خاله ها بودم

بعدم دوباره شروع کرد به فضولی وبی ادبی با داداشش ومادرش مادرشم دعواش کرد بش گفت دیونه میگفت دیونه خواهراتن هی یه کاری میکرد یه چی بش بگن بگه خواهراتن

با ادم بی شعور دریده هرچقدر حرف بزنی بی فایده است یعنی همین

مادر شوهر شما هم همینه

وقتی روتون به روی هم باز شده

از نظر من کارشما اشتباه نیست

این آدمو باید بنشونی سرجاش 

پس راه جواب دهی وصحبت منطقی فایده نداره اگر فحش ناموسی داده دز مرجع قضایی اقدام کن تا قشنگ بشینه سرجاش راه دیگه ای نداری ایشون با صحبت به راه نمیان قبل ازشکایت هم حتما با مشاورت صحبت کن اگر قصد داشتی برگردی به امیر

چون اونم واقعا گیر کرده 

تلاششم کرده برات

همون نخسه ی دوری ودوستی برای شما ومادرشوهرت بهتره

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷

مهربانان خیلی من رو میبخشین ، از شدت سردرد رقص مسکن و خواب اور خوردم دارم بیهوش میشم از خواب 😅 

من رو ببخشین اگر با رنجم شمارو رنجوندم 💙 

شبتون در پناه حق، آروم 🌼

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
منم گفتم خودشو درگیر دادگاه نکنه کلی هزینه براش داره فقط توافقی جدا شن

هزینه به کمتر اعصاب فولاد میخواد ک فکر کنم به اینکه بخواد از نظر روحی آسیب ببینه ارزش نداره

ول کن جهان را ؛قهوه ات یخ کرد.....

چقد بی ادب 

زن گنده حرف دهنشو نمیفهمه 

من بودم میرفتم خونه پدرم تا مادرشوهرم نیاد ازم معذرت خواهی کنه هم تو جمع خانوادگی هم محل کار بر نمیگردم خونه حتی اگه کار به طلاق بکشه 

خیلی زشته زدن همچین حرف هایی به به خانم 

editor
2738
اینی که دیشب اومده بود اون یکی که پیام داده نیست .  بقول ابجیم میگه فلانی زیرکانه عمل میکنه حر ...

منم دعوایی نیستم اصن

😅😅😅

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷

دختره خوب مشکل مادرش بوده از اول ، و خب قاعدتا وقتی اموال پسرش به نام دحتری گه باهاش مشکل داره بشه بیشتر جوش میاره و اوضاع وخیم تر میشه ‌ . به نظرم قبل از هر حرکتی با خانواده ت مشورت کن چون این حرکات اخیرت خیلی منطقی نبوده 

منم باورم نمیشه دیگه دارم دیوونه میشم ...  همینطور ناباور موندم  حتی نمیتونم گریه کنم

سلام یکی دوتا از تاپیک هاتون رو خوندم ولی اولین باره براتون کامنت میذارم .

فقط خودتو نجات بده ،مطمعن باش این خانوم اولین بارش نخواهد بود و آبرو ریزی و هوچی گری و خوب بلده .

معلومه اصالت و پرستیژ ندارن .

من جای شما بودم ماشین پسرشو پس میدادم بعدم به جرم فحاشی از مادر محترمش شکایت میکردم .

خانواده شوهر اگر بد باشن ،ضررش کمتر از شوهر بد نیست.

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️
همسرم که قسم میخوره من ادرس ندادم ، هیچ تضمینی نیست بنظرتون امیر مردیه که از خانواده بگذره؟ اون وقت ...

واااا بابا چرا به حرف هر کاربری گوش میدی ؟!  خیلی از کاربرا داستان زندگی و ۵ سال سختیت رو نمیدونن. ببین به هیچ عنوان از شکایت کوتاه نیا ، شکایت مثل یه برگ برنده تو دستات هست ، بابا این برگ برنده رو نشکون ، همه چی بستگی به خودت داره که توسری بخوری یا نه اگه شکایت بده  چرا قانون چرا دین اسلام این اجازه رو داده و حق رو بهت داده که بری شکایت کنی ؟؟؟؟ هااا؟؟ تو قانون اساسی هم بابا کسی که به دیگری فوش داده مجرم هست و مجازات داره ، آره یکی بیاد خونتون دزدی کنه تو خودتو درگیر دادگاه پاسگاه نکن ، کسی اومد کتکت زد دستت شکوند درگیر دادگاه پایگاه نشو حالا این کاربر میگه فوش ناموسی جلو همه داده بهت تو خودتو درگیر دادگاه نکن بابا آبروتو برده اگه کوتاه بیای دیگران میگن راسته بوده حرفاش دختره اونکاره هست که هیچ کاری نکرده زبونش کوتاهه  با عقلت تصمیم بگیر نه با حرفا چرت و پرت 

2706