2737
2734
عنوان

یک آبروریزی بزرگتر و ضربه ی قوی تر ... 🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 56026 بازدید | 903 پست
همسرم که قسم میخوره من ادرس ندادم ، هیچ تضمینی نیست بنظرتون امیر مردیه که از خانواده بگذره؟ اون وقت ...

عزیزم حتما شکایتت رو پیگیری کن...دلیلی نداره امیر اقا از شگایت شما ناراحت بشه!! خودش که شاهد توهینای جنسی مادرش بود،پس اگه انصاف داشته باشه بهت حق میده که بخوای از آبرو و حیثیتت دفاع کنی !!خودش رو جای تو بذاره تا یه لحظه بفهمه که تو چی کشیدی!!

راستی اگه میگه من آدرس ندادم پس چطور وقتی مادرش داشت بدوبیراه میگفت سریع رسید.اون کجا بوده که سریع خبردار شده و اومده؟؟

ببین عزیزم انتظار نداشته باش مادرشو خط بزنه نمیتونه چون وظیفه شرعی داره اگه واقعا ادرس رو‌نداده باش ...

با اینکه مذهبی ام

حالم از جمله ی اولت به هم خورد.

مادرش نیست به درک ،

بعضی مادرا با حیوون هیچ فرقی ندارن.

مرد اگه مرد باشه برای همسر نجیبش،برای همسر صبورش یه کم اقتدار به خرج میده

همون شرع میگه مادرشوهر ایلدا در جهان آخرت آرامش نخواهد داشت

شرع میگه خدا از حق خودش می گذره ولی از حق الناس نه

تو همون شرع معیار حق و ناحق وجود داره 

بازم بگم؟

💔🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خیلی دوست دارم اینجا صحبت کنم اما حقیقتا ازاینکه کسی رو درگیر غم و رنجم کنم خیلی اذیتم میکنه همش ...

سلام ایلدا جون نه عزیزم این چه حرفیه

باور حداقل برای من که اینجوره، با اینکه ندیدمت تا الان احساس میکنم یکی از اعضای خانوادمی

در اوقات فراغتم همش دارم بهت فکر میکنم... 

و خوشحال میشم از حالت باخبر بشم

2742

سلام عزیزم.

من پیگیرت بودم این مدت و شایدم اسم کاربریم یادت باشه.

ببین،حتی اگه همسرت مثل کوه پشتت باشه و تغییر کنه(که از محالاته)بازم هرگز احساس آرامش و خوشبختی نخواهی داشت.

تو ایران خانواده جزء جدایی ناپذیر زندگیه.

و زندگی با همچین خانواده ای آدمو فرسوده می کنه.

و با هر مرحله ی جدید زندگی ،یه نمایش جدید راه می اندازن

ایلدا کاش من بچه نداشتم تا فراااااااار می کردم

انقد که دلم شکسته،انقد که اضطراب تحمل کردم،انقد که بی احترام شدم...

انقد که محدودم

با اینکه بعد هفت سال بالاخره همسرم اکثرا پشت منه

باز برای رفت و آمد هزار جور ماجرا دارم

با اینکه مامانش تازگیا با یک رفتار وحشتناک و حرفای بد منو از خونه اش بیرون کرد،ولی چون مادره همسرم نمی پذیره نرم اونجا

و منم دلم نمی پذیره برم اونجا

و...

و...

و...

خواستم برای بار آخر و برای تاکید بیشتر اینو بگم که بدونی 

بودن تو این فضا

موندن کنار آدمای وقیح و بی چشم و رو

آدمو پیر و فرسوده می کنه.

کاش منم جسارت می کردم و قبل مراسم عروسی به حرف مادرم گوش می دادم....

نمیگم بقیه زندگیا گل و بلبله و بقیه خانواده شوهرا معصومن.

ولی واقعاً هر چیزی حدی داره

و خانواده ی همسر من و خانواده ی همسر شما بی حد وقیحن

اینا رو چند بار با ادبیات مختلف گفتم برات

چون من ته راه الان تو ام.

ولی احساس خوشبختی که هیچ،احساس آرامش هم ندارم

وظیفه دونستم بگم

و هرگز دیگه نمیگم.

ولی همیشه پیگیر احوالت خواهم بود.

از خدا می خوام به سمت مسیر آرامش رهنمونت باشه ❤️

💔🖤
میگه من ادم با وجدان و شرفی هستم وقتی گفتم خونه و ماشین برای تو یعنی سنگم از اسمون بیاد اینکارو انجا ...

عزیزم بعد از ۵ سال زندگی مشترک حسابی تو رو شناخته و میدونه چقدر نجیب و بساز و قابل اعتماد هستی ....برای همین کار خاصی نکرده که خونه و ماشین به نامت زده..خیلی از مردا بعد از ازدواج و بدون هیچ مشکلی  اینکارو میکنن! پس منتی هم بر شما نیست. ولی به نظرم شمام به حرف مشاورت گوش کن و شکایت رو در همین مرحله داشته باش( در مرحله کلانتری باشه ، دادگاهیش نکن ولی به هیچ وجه پس نگیری شکایت رو و صرف نظر هم نکنی) 

بعد بشین قشنگ فکرات رو بکن.این زن قراره راحت ۲۰_۳۰ سال دیگه زنده باشه و قطعا سرش توی زندگی شما ....باید ببینی امیراقا برنامه بلند مدتش برای این خانم چیه؟ 

2740

سلام عزیزم من چندتا از تاپیکهاتو خوندم،اعصابم به هم ریخت تو چطور تحمل میکنی،سنی نداری آخه،نمیدونم چرا دست دست میکنی،تو الان هم تنهایی،پس از تنهایی بعدش نترس،خودت بهتر میدونی  تو این پنج سال چه کارا کردی،چه روش هایی رو رفتی،چه تلاشهایی کردی اینو بدون همش اشتباه بوده ازاین به بعد روشت رو صدو هشتاد درجه عوض کن،اگه میخوای ادامه بدی،اگرم نه که زودتر تمومش کن،میدونم سخته ولی مطمئن باش از پسش برمیای فقط دیگه کوتاه نیا از حقت،از حفظ شخصیت وپاکید،در غیر این صورت با عرض معذرت میگم که خودت هم مریض هستی وخود آزاری داری،البته قطعا ایندفعه کار درست رو میکنید🌹

بالاترین نوع رهایی،آزاد شدن از نظرات دیگران است🦋🌱
درسته اما من اواره و بی پولم ... 

سلام ایلدا خانوم. انشالله که حالت خوب باشه و بهتر بشی. از خدا میخواهم یک مسیر امن بزاره جلوی پاهات که بتونی آروم و استوار توش قدم بزاری و ازش لذت ببری نه اینکه هر روز با یک چالشی دست و پنجه نرم کنی.

عزیزم برای بحث مالی روی من حساب کن درخواست دوستی مدم قبول کن اگه کاری از دستم بر بیاید خوشحال میشم.

کاش مشهد خونه داشتم میگفتم بیای پیش خودم. اگه برات شرایط هست بیا اصفهان خونه جداگانه دارم بزارم در اختیارت.

کمه عزیزم کمه 

واقعا کمه کاش میشد یه کشور فاصله داشتیم 😅

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
سلام ایلدا خانوم. انشالله که حالت خوب باشه و بهتر بشی. از خدا میخواهم یک مسیر امن بزاره جلوی پاهات ک ...

سلام به روی ماهت قربون لطف و مهربونی شما 💙 

خیلی متشکرم و خوشحالم که همچین دوستای مهربونی دارم 😘 

فعلا یه مبلغی پول دارم درحدی که برم خابگاه البته اگه خاله ام بذاره تا اون موقع هم حقوق این ماهم واریز میشه انشالله 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
شکایتت را پیگیری کن یکی باید بالاخره جلوی مادر شوهرت در بیاد پنج سال اذیت کرده الان فرصت خوبیه.نمی د ...

👌👌👌

سلام عزیزم من چندتا از تاپیکهاتو خوندم،اعصابم به هم ریخت تو چطور تحمل میکنی،سنی نداری آخه،نمیدونم چر ...

سلام جانم 

من عاشق همسرم بودم جدا شدن برام سخت بود البته تا قبل این تنش های اخیر که احساس میکنم حسی درمن نمونده دیگه. 

جدایی برام سخته چون دراین مسیر تنهام... اما خب راهیه که باید اول و اخر برم 

2706