2733
2739
عنوان

یک آبروریزی بزرگتر و ضربه ی قوی تر ... 🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 56085 بازدید | 903 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نیاز نیست به رئیسم پیام بدم؟ 

سلام ایلدا جان ،حتما همسرت آدرس داده یعنی از کجا آدرس محل کارت رو داشته

الان لابد داره زنگ میزنه بگه اشکال نداره مادره دیگه نمیشه بی احترامی کرد 

بارها تو رو گذاشته زیر پای خانوادش خوب ک لهت کردن فقط نگاه کرده بعدش اومده ک تو ببخش اشکال نداره بزرگترن واقعا نمی دونم من چی بگم 

ول کن جهان را ؛قهوه ات یخ کرد.....
سلام عزبزم تایپیک های دیگت رو هم خوندم اول از همه بگم با توجه به ادبیاتی که داری مشخصه بسیار توانمند ...

سلام عزیزم متشکرم 

نمیخواد هیچ کدوم رو از دست بده فکر میکنه اگر مادرش ناراحت بشه دنیا به اخر میرسه. 

میخواد دوتامون رو باهم داشته باشه اما مدیریت بلد نیست و همیشه من رو داغون میکنه... 

دیگه برای من قابل اعتماد نیست چون دراین 5سال هزار بار اینطور رهام کرده... 

جدا 1درصد میشه حتی بهش فکر کرد؟ 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
2742
چشم پوشی نکردم، همسرم گفت پشیمونم برای جبرانش ماشین و خونه رو بنام میزنم، تو مشهد خونه گرفتم و یه سر ...

نمیشه محبت و پشتوانه و تکیه گاه بودن رو برای ادم با پول و مال خرید ککک

تو هر لحظه زندگیت سعی کن شاد و خوشحال باشی تو یه ثانیه از زندگی قبلیت که گذشت رو نمیتونی برگردونی پس همیشه حال خودت رو خوب نگه دار😊❤     من همیشه عشق رو دوست داشتمالان حس عجیب تری بهش دارم. امیدوارم شماهم به وقت و مناسب ترین مورد رو در زمینه عشق تجربه کنید.

کاش بهم بزنی با این آقا 

چقد هر بار پشیمونت کنه ؟ عمرت می‌ره 

اگه عاشقش نیستی تموم کن بره 

مادرش چقد بی فرهنگ بوده اومده تو محل کارت 

فردا روز تو زندگی هم بخواد اینکارا رو کنه چی؟

امیدوارم که بهترین تصمیمو بگیری ایلدای عزیزم🤍

و آروم بشی:)🤍

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  کارزار اخراج افغانستانیا امضا کنین لطفا.https://www.karzar.net/visa.از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.

خونه و ماشین فرهنگ و اخلاق رو درست میکنه؟شما به حرف هیچ کس گوش ندادی اینجا حتی مشاور 

به حرف دلت گوش دادی و بازم شرمنده دلت شدی،امیدوارم بهترین برات اتفاق بیوفته و تصمیمی بگیری ک دیگ پشیمون نشی

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
2738
سلام ایلدا جان ،حتما همسرت آدرس داده یعنی از کجا آدرس محل کارت رو داشته الان لابد داره زنگ میزنه بگ ...

حتما دیگه کار خودشه اخه هیچکسی نمیدونست تازه چند روزه اینجا کار میکنم  .... 

اره الان زنگ میزنه و پیام میده قطعا میخواد بگه پیرزن عصبی بوده یه چیزی گفته تو ببخش! 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
خونه و ماشین فرهنگ و اخلاق رو درست میکنه؟شما به حرف هیچ کس گوش ندادی اینجا حتی مشاور  به حرف د ...

نه درست نمیکنه ... 

بازم اشتباه کردم دلم سوخت گفتم اخرین فرصت رو بدم تا بعدا پشیمون نشم... 

حتما دیگه کار خودشه اخه هیچکسی نمیدونست تازه چند روزه اینجا کار میکنم  ....  اره الان زنگ ...

تورو خدا نبخش دیگه ،محلش نده ،،یه مثالی هست که میگن احترام امامزاده به متولیشه،،،الان این آقا آنقدر نسبت به شما کم لطفی داشته ک اینجوری مادرش راحت اومده آنقدر بی احترامی کرده برا خودش سوار ماشینش کرده برده رسونده خونه خدای نکرده تو راه مشکلی براش پیش نیاد ،،خوب هرکی هم جای اون زن بود بدتر می‌کرد 

ول کن جهان را ؛قهوه ات یخ کرد.....
کاش بهم بزنی با این آقا  چقد هر بار پشیمونت کنه ؟ عمرت می‌ره  اگه عاشقش نیستی تموم کن بر ...

متشکرم عزیزم

عشق؟ من عاشقی بودم که داغون شده و نمیدونه این حس تنفر مابین عشق از کجا پیدا شده؟ 

دیگه از عشقش بیزارم  

سلام 

آدم بی شخصیت بی شخصیته و کاری نمیشه برای مادرشوهرت کرد

نامزدت بین شماها گیر کرده 

از یه طرف اون عفریته مادرشه 

و از یه طرف تو همسر یا نامزدش 

برید مشاوره قشنگ بشین دونه دونه رفتار ها و حرکات خانوداه همسر و خوده همسرت رو بگو ،بهت راهکار میده گلم

من زادگاه کوروشم آزاده ایی پر شورشم 
2706