2733
2734
عنوان

یک آبروریزی بزرگتر و ضربه ی قوی تر ... 🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 56086 بازدید | 903 پست
متشکرم عزیزم امیدوارم من احساس احمق بودن میکنم دیگه حرمت و احترام هارو شستم گذاشتم کنار  بقول ...

ببین عزیزم تو حق داری ار حقت دفاع کنی ولی با شکایت ک کردی در صورت برگشتن به زندگی باید فکر کنی دیگه امیر خانواده ای نداره خودش و خودش چون هیچ حرمتی نمونده یعنی خودشون نخواستن ک بمونه

حالا یا رومی روم یا زنگی زنگ ،،،،یعنی الان مادرشوهرت دادگاهی بشه امیر باز هم به زندگی پافشاری میکنه؟با این همه چالش و ناراحتی فکر کنم ادامه این زندگی خیلی سخت باشه گاهی آدما نیمه همدیگه نیستن نباید ادامه داد حالا باز هم خوب فکر کن و بسپر به خدا

ول کن جهان را ؛قهوه ات یخ کرد.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عقل ک نباشه جان در عذابه

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
عزیزم من ۱۵ ساله ازدواج کردم همسرم منو دید و خودش منو پسندید  من محجبه هستم و همسرم بسیار مذ ...

متاسفم برای تجارب تلخ تون عزیزم 💙 

الهی که هر روز بیشتر از دیروز طعم ارامش و خوشبختی رو حس کنین . 

من عاشق همسرم بودم ولی الان دلسرد شدم گاهی میگم من هیچ حسی بهش ندارم . 

منم پیر شدم در 20 سالگی این همه رنج رو تحمل کردم فکر میکردم عشق جبرانه اما نبود... 

متشکرم ازاینکه تجربه تون رو در اختیارم گذاشتین 😘

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
2728
حقیقتا اینجا از هم صحبت شدن با خانمی قوی مثل شما لذت بردم ... جدا افرین بهت 👌👌👌  هیچ کلمه و ...

قربون شکل ماهت برم من. قطعا توام قوی و با اصالتی❤

باور کن انقدر از قوی بودن داره حالم به هم میخوره اما باید پا  وایسم واسه زندگیم .مردی که اولویتش من‌نیستم بره ور دل همون ننه جونش من دیگه توان جنگیدن باهاشو ندارم‌

راهمم انتخاب کردم دلتنگشم میشم اما میریزم تو خودم که ۶ سال عمرو جوونیمو گذاشتم براش طلاهامو فروختم خونه خریدم حتی حلقمو دادم بدهیشو داد و کلی هم درد بم داد اما دیگه بسمه میخام صبور نباشم خودمو فقط دریابم . انقدر مهر طلب نباشم رو عزت نفسم دارم کار میکنم مشاورمم میرم تنهایی . مشاورمم پرونده واسم تشکیل داد شرح حالمونو نوشت و کاملا با رفتاراش مخالفت کرد که اگه اقا تشریفشونو بیارن واسه طلاق توافقی کلا مشاور گف دو سه روز کار داره نه بیشتر. اما هم مشاورم هم خودم پیامش دادیم بیاد باهم بریم ولی نمیاد مشاوره.

من امروز فهمیدم اونا از چی درد میکشن و عذاب شون میده.  روز های قبل نیومدن سراغم چون فکر میکردن ...

ایلدا خیلی خندم اومد ازشون ببخشی خندیدم

خیلی کوچیک وخارند وحسود

ادم حسود هم به خودش ضربه میزنه وهم متاسفانه به کسی که بش حسودی میکنه

شوهرت چی میگه حالا میخواد خونه رو بنامت بزنه یانه؟

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷
ببین عزیزم تو حق داری ار حقت دفاع کنی ولی با شکایت ک کردی در صورت برگشتن به زندگی باید فکر کنی دیگه ...

امروز که بازم میگفت نکن شکایت نکن 

گفتم یا میذاری شکایت کنم یا تمومه 

هیچی نگفت . 

سرشب پیام داد هرکاری میخوای بکن فقط یادت نره برای برگشتت چقدر تلاش کردم و تو فقط مادرم رو دیدی. 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
درسته اما من اواره و بی پولم ... 

امیر هنوز پولی بت نمیده ایلدا؟

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷
2738
ایلدا خیلی خندم اومد ازشون ببخشی خندیدم خیلی کوچیک وخارند وحسود ادم حسود هم به خودش ضربه میزنه ...

میگه من ادم با وجدان و شرفی هستم وقتی گفتم خونه و ماشین برای تو یعنی سنگم از اسمون بیاد اینکارو انجام میدم فقط چون سندش اوکی نبود وقتی ماشین به نام شد نتونستم خونه رو بنامت کنم. 

صبح قبل از اینکه برم محل کارم اومد پشت درخونه خاله ام و گفتم برای خاله و بقیه مزاحمت ایجاد نشه رفتم ...

پاسخش چی بود وقتی گفتی یا من یا مادرت ؟الان که تاپیک رو میخونه فهمیده چکار امروز کردی عکس‌العملی نداشت؟

خداوند ساکتر از ان بود که انتظار داشتم😔😔

آیدا خانم خواهرت اومد یه ماچ از طرف من بکنش بگو دمت گرم خیلی مشتی هستی فقط جواب پیامهای خواهر شوهرت رو که داده بود واقعا لذت بردم اصلا عالی بود عالی ماشاالله به غیرتش مادر شوهرت از اون جواب سوخته همه سوزشش از اونه از اول سعی کردن شمارو جدا کنن واقعا چه جوابی دارن تو درگاه خدا بدن 

امیر هنوز پولی بت نمیده ایلدا؟

چرا راستش قبض سیم کارتم رو پرداخت میکنه 

روزی که رفتم سفر دوتومن برام پول ریخت 

روزی که ماشین به نام من شد گفت پول نیاز داری برات داخل بلو بانکت بزنم؟ فقط زیاد نیست چون خودت شرایطم رو میدونی. 

منم فقط گفتم بلو بانکم دستمه ( نامحسوس گفتم پول رو بزن) 

بسه قناعت و از خودگذشتگی

نمیدونم دعام میگیره یا نه 

ولی امیدوارم یجوری از بار این مشکل الهی سخت بیای بیرون که فکرشم نمیکنی 

برات اشک شوق آرزو میکنم چون لایقش هستی 

امیدوارم مثل یک معجزه قلب شکستت آروم بگیره 

انشالله بهترین اتفاقات برات بیافتن . 

امروز که بازم میگفت نکن شکایت نکن  گفتم یا میذاری شکایت کنم یا تمومه  هیچی نگفت .  ...

خب پس معنی این پیامش یعنی اینکه با شکایت همه چی تمومه نمیشه هم از مادرش شکایت کنی هم باهاش زندگی کنی .

میخوام بهت بگم خودت رو درگیر دادگاه پاسگاه نکن با این سن کمت ولی میگم دل چرکین هستی نمیتونی کوتاه بیای فقط اگر میدونی دیگه نمیتونی وارد این زندگی بشی همه چی رو تموم کن

ول کن جهان را ؛قهوه ات یخ کرد.....
2706