2737
2739
عنوان

چرا میان مهمونی😭

306 بازدید | 27 پست

من با پدرم زندگی میکنم از روز اول عید تقریبا هر شب افطار مهمون داشتیم منم درس دارم باید کلی غذا درست کنم هر روزم که نمیشه از بیرون غذا گرفت 

شعورشون نمیرسه شام نیان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مردم فک کنم رد دادن میخوان یه وعده شونو بندازن گردن یکی دیگه تو این گرونی ها سیر کردن شکم خود خوانواده سخته چه برسه به مهمون

بهترین دین و مذهب جهان ،پاک ترین قومیت و نژادهستی، فقط و فقط انسانیت هست بس 🕊🕊
2740
مردم فک کنم رد دادن میخوان یه وعده شونو بندازن گردن یک دیگه تو این گرونی ها سیر کردن شکم خود خوانواد ...

جالب اینجاست سال به سال یه زنگ نمیزنن حال ادمو بپرسن ولی اینجور موقعها از ادم انتظار دارن

یعنی خودشون میگن شام میایم؟؟؟ اگه نمیتونید یه بهانه بیارید یا شما هم شروع کنید خبر دادن که ما داریم ...

اره خودشون میگن

بخاطر کنکور مسافرت نرفتیم الان میگم اگه رفته بودیم خیلی بیشتر فرصت درس خوندن داشتم 

جالب اینجاست سال به سال یه زنگ نمیزنن حال ادمو بپرسن ولی اینجور موقعها از ادم انتظار دارن

چقدر پرو ان میان میخورن ریخت پاششون میکنن غم شمارو ندارن که ،ما خودمون امسال ایجا نرفتیم بخدا خیلی بده آدم خجالت زده میشه 

بهترین دین و مذهب جهان ،پاک ترین قومیت و نژادهستی، فقط و فقط انسانیت هست بس 🕊🕊
2706