2752
2734

کدوم دانشگاه بودید

چالش اول:وزن شروع:۴۶✅️  هدف اول:۴۸✅️  هدف دوم:۵۰✅️  هدف نهایی:۵۲✅️  من تونستم😍♥️چالش دوم:وزن شروع:۵۲✅️          هدف اول:۵۴✅️    هدف دوم:۵۶✅️      هدف سوم:۵۸      هدف نهایی:۶۰     هدف طلایی⚜️:۶۲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

علوم پزشکی دوس پسرمه ازدواج نکردیم

پایدار باشین عزیزم

چالش اول:وزن شروع:۴۶✅️  هدف اول:۴۸✅️  هدف دوم:۵۰✅️  هدف نهایی:۵۲✅️  من تونستم😍♥️چالش دوم:وزن شروع:۵۲✅️          هدف اول:۵۴✅️    هدف دوم:۵۶✅️      هدف سوم:۵۸      هدف نهایی:۶۰     هدف طلایی⚜️:۶۲
2731

من ۴ سال برا لیسانس 

۲ سال برا فوق

و الان ۱ساله برا دکترا

تو دانشگاه هستم

اما یک سینگلم با افتخاررررررررررر🤩🤩🤩🤩

این سومین کاربری من هستش  دوبار رو توسط آدمای مریض و به خاطر اینکه مطالب در خصوص زندگی و دغدغه هاش گذاشتم گزارش زدن و تعلیق شدم من از سال ۱۴۰۰ عضو نی نی سایتم
من ۴ سال برا لیسانس  ۲ سال برا فوق و الان ۱ساله برا دکترا تو دانشگاه هستم اما یک سینگلم با ...

ایول

انشالله فرد مناسبتو پیدا کنی

ایول انشالله فرد مناسبتو پیدا کنی

همچین دعایی برام نکن 

من میخوام فقط،به اهدافم برسم همین

این سومین کاربری من هستش  دوبار رو توسط آدمای مریض و به خاطر اینکه مطالب در خصوص زندگی و دغدغه هاش گذاشتم گزارش زدن و تعلیق شدم من از سال ۱۴۰۰ عضو نی نی سایتم