2733
2739
عنوان

میخوام شوهرمو خونه راه ندم

207 بازدید | 15 پست

چندروزه بهم قول داده بریم بیرون حالا امشب قرار بود ساعت شیش بیاد خونه از سرکار ولی ساعت هشت اومد بعدش کمی بحثمون شد سرچیزای الکی اخرم گفت من امشب کارم طول کشید الانم خسته ام نمیریم بیرون دوباره بحثمون شد اونم بلند شد رفت بیرون منم درو از داخل بستم وقتی بیادم کلید بندازه دربازنشه زنگ میزنه مطمئنن که میخوام جواب بدم بگم تو که رفتی الان چرا میخوای بیای برو همونجایی که تا الان بودی

وقتیم اومده بود بهش گفتم با خواهرشوهرم فردا برم بیرون خواهرشوهرم خونه برادرشه گفت خب شب میبرمت اونجا که فردا نخواد برسونمت هرچی میشه راحته براش که من برم خونه بقیه نباشم خونه تا تنها باشه چندبارم بهش گفتم بدم میاد هرچی میشه میگی برو خونه فلانی بمون ولی بازم کارشو تکرار میکنه حتی بهم گفت من اگه نخوام بیام خونه شب تودعوا راه میندازی منم گفتم تو اگه میخواستی نیای خونه چرا زن گرفتی 

برا همین نمیخوام امشب راش بدم خونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740

بی خیال دعوا رو بزرگتر نکن خودت برو بیرون بگرد با اسنپ صبح برو هر جا میخای این دعوای که میخای شروع کنی بوی خوبی نمیده مطمئن خانوادش پشتش میگیرن کش دار میشه

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن ..صلوات

بدترین کاری که میتونی بکنی همینه شوهرتو راه ندی خونه 

بعضی کارا کلا ادمو از چشم میندازه اگه اینکارو بکنی نه اینکه درست نمیشه بدترم میشه ..

هیچ وقت نزار شوهرت شب خونه برنگرده اگه بهتم میگه اصلا قبول نکن یه بار بزاری احتمال اینکه دوبار و دوباره تکرار کنه زیاده 

بام درست و حسابی حرف بزنید 

اگه میبینی مشغوله و واقفا وشت نداره و سر کاره توام درکش کن 

با یکی دیگه برو بیرون وقتایی که نیست 

و روزاییم که گاری نداره با هم برین بیرون 

خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد؟باید به چپت باشد و کاریت نباشد ...!

یکم بهش کم محلی کن فقط 

که بدونه کارش جالب نبوده واقعا

ولی دعوا رو کش نده 

اینقد روزا تند تند میگذره ساعت ها انگار تبیدل شدن به دقیقه

زندگی کنیم ...

https://uupload.ir/view/_تو_اگه_recording-20240327-222114_yq57.mp3/

خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد؟باید به چپت باشد و کاریت نباشد ...!
2706