2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچی هی اینو بهم میگه تازگیام چون حالم زیاد بهم میخوره همش بیحالم زیاد نمیتونم غذا درس کنم البته گشن ...

محلش نده . خودتو ناقص میکنی.

حداقل باهم برید مشاوره

#ایرانی_متعصب_وطن_پرستپیش از تینا ترکمان ۴ ایرانی از دپارتمان ریاضیمحضهاروارد دکترا گرفته بودن. فرشید جمشیدیان (۱۹۸۰)، پیروز وکیلی (۱۹۸۸)، مریم میرزاخانی (۲۰۰۴)، علی اکبر دائمی (۲۰۱۴). دیروز یک اسم به این لیست اضافه شد: تینا ترکمان با موفقیت از تز خود با راهنمایی کورتیس مکمالن، برنده مدال فیلدز، دفاع کرد.شاید لازم به گفتن نباشه: چنین دستاوردی بسیار دشواره (به طور خاص دپارتمان ریاضی محض ۴-۵ دانشگاه رده اول)، حداقل سختی اش قابل مقایسه اس با برنده شدن مدال المپیکلاله حق وردی فیزیکدان ایرانی و برندهٔ جایزه اروین شرودینگر است.چه لاله هایی که بیرون از وطن شکفتن 😍میخواستم  کسیو جزمن نبینی..وکسی جز من توجهتو جلب نکنه...و جواب کسیو زودتر از من ندی..وهمه  همه ی حواست به من باشه...من میخواستم تو حتی اگه باهمه خوبی هم بامن خوبتر باشی...اگه همه دوسِت دارنم بدونن که تو منو دوست داری...خوب آدمی به هرچیزی که زیادی چنگ بزنه باخته...و تو بزرگترین باختِ من بودی...من بودم که سقوط کردم                                                 "میخواهم بدانی که تمام نشده ای!" از ذهنم نرفته‌ای و هنوز در قلبم ادامه داری تو حتی همین حالا که نیستی هم از صبح تا شب در کارهای روزمره‌یِ من خلاصه شده ای و رویایِ "اینجا❤ 
2731

بگو غلط کردی

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
چرا میخواس ولی الان هی بهم میگه من نمیتونم ناز تورو بکشم برو مامانت بکشه البته من کاری باهاش ندارم چ ...

بگونه که خیلی بامحبتی من اصلاتورودر شان نمیبینم که محبت ونازوتوجه ازت بخام

۷۵.۹۲۸۰
چرا میخواس ولی الان هی بهم میگه من نمیتونم ناز تورو بکشم برو مامانت بکشه البته من کاری باهاش ندارم چ ...

درکت میکنم ۳ ماه روبه قبله افتاده بودم حتی آب هم توی معدم نمیموند غش میکردم زندگی ازدستم خارج شده بود همش دراز کش بودم بچه هام اسیر خیلی شرایط بدیه انشاالله زودتر حالت خوب بشه

خدایا منو هیچوقت محتاج کسی نکن.
هفته هشتمم میگه خودت برو 

بگو من سر در نمیارم تو که عقل کلی و بچه رو نمیخوای برو دنبال دارو برای سقط اگه گفت خودت برو بگو لیاقت پدر شدن که نداری عرضه ی دکتر پیدا کردن واسه سقط هم نداری؟

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!
2740
مامان اونجا داره پادشاهی میکنه اینجا من که حاملم دارم حرص میخورم 

کاش اینجور مردا یکم عقل داشتن وقتی خانواده ی جدید تشکیل داده یعنی موظف هستش تا شرایط امن و راحتی برای همسر و بچه هاش فراهم کنه

نه این که مثل مجردیشون رفتار کنن و همش با خانوادش باشن و حرف اونا رو گوش بدن

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
اصلا بهم پول نمیده یا چیزی که دوس دارم نمیتونم بخرم هی اعصبی میشه وسط رابطه اعصبی میشه اینم باهاش سر ...

ای خدا

دلم برای اون بچه میسوزه

خودخواه نباشید

نذار بیاد به این دنیا اگر زیر سه ماه هستی

چیزهای خوبی منتظرش نیست

همش این حرفو میزنه من اصلا تنهایی نمیترسم ولی از وقتی حامله شدم هی هس میکنم یه صدایی میاد یا یه چی م ...

انگار اونم حامله س رو شما ویار داره

دیدی بعضی خانمای حامله از شوهراشون بدشون میاد

چشمها هیچ گاه دروغ نمی گویند👌